האור שלם
מאת פאר יונתי
הדמונרך העליון והתיארן האלוהי
מלך המשיח בן דוד
 
השליח והפה לשמש
המלכות האלוהית
ולקול שלה ששמו הוא: האלוהים
 


חפש בתכנים

נשמח בבקשה לדעת, מהיכן הגעתם לאתר הקדוש הזה :


לקישורים נוספים...

חברים

atahari (35)
Mor:] (29)
or_el0 (30)
sharonush (26)
nir morad (27)
ziyonhdd (68)
טל וצאק (31)
00010101 (0)
R.T.U (26)
ליאור בלוי (41)
"מצפון" (34)
yaniqq1 (39)
tomsi9 (27)
mag.tuch (58)
zisnir (32)
Amily6 (30)
השורד האחרון (33)
a.g.d (116)
tut_122222 (29)
cool5 (26)
DAVIDMARY (71)
valitkolitmalli (29)
בן ברוך (32)
לידופודי (29)
nov1234 (33)
סגאפו (44)
א ו ח נ ה (45)
דריושש[= (29)
tracs (33)
ראובן 10ן (26)
orpaz19 (33)
ghost333 (32)
חת*ך !גם מת*ך (26)
i am 2 smart (30)
yossi360 (29)
אוראל ביטון (86)
ms14 (30)
shin516679 (28)
מור בוהדנה (31)
ifats5 (39)
the girls (27)
~yhayahid1~ (29)
eli (61)
conap (105)
מאור מספר 3 (26)
כו(ס)ון (27)
יוסי (33)
קלף חזק (46)
ליאור דני ואלון (27)
love rock (32)
סימה20 (35)
dni din (27)
רויטל (45)
nira_ba (50)
~BATLUSHA~ (27)
מושיקה (25)
good123 (44)
doron (31)
קורצקי:] (48)
Mami (46)
חיות על החיים (27)
spitz (38)
holy~ (39)
saaida.amnon (33)
=]] עדנו'ש (26)
הבוקרת הצעירה! (28)
rigger (34)
אלירן אוחיון (32)
טיפ טיפ (41)
-kiss- (31)
shon (31)
magicpoint (44)
lini42 (28)
ארטשס (26)
~סתיווש~ (27)
coolboy12 (28)
smaka (38)
mosnagar (51)
אבישג חדד (34)
b-boy (31)
אתוש פרץ (31)
remix (30)
$$חנוש$$ (27)
דלמתי מלך (25)
httpmyrid (0)
מנהל הרדיו (30)
ג!ל*ת (28)
שרוני** (82)
zadi 2 (28)
להקה (25)
מלך הספורט (25)
גילו'ש (26)
m_)b (29)
y@kir! (31)
שחר (25)
ORBASKETBALL (28)
maaor (31)
meshi4 (27)
ים של פחד (40)
לורד וולדמורט (28)
camille98 (30)
naor999 (28)
מחכה לנסיך (25)
ליאל הכוסון (26)
omerta8 (26)
war cheif (48)
עומר המלך (25)
כעיעדידי (34)
omerg100 (28)
!*doron*! (37)
אלידור84 (72)
RNV (25)
~~מלך~~ (25)
נטענטע (25)
Amley (26)
סאסקה אוצ'יהא (45)
המלך1 (30)
ww=ww (32)
אביחי (32)
אסיה 14 (30)
שובב מגיל קטן (27)
redd (39)
DarkAngle (29)
(15)
יעולוצ' (29)
44Ron44 (28)
liquid45 (38)
1000בנימין (41)
יותמימאמי96 (26)
שמש חיה (46)
pipa (29)
rabashka (26)
yevgeny1994 (28)
אירווין (23)
נורי10 (66)

 

ספר נבואות האשקול ג'.

 
 (א)

 

1. תעודת זהות ישראלית מסדרה מושלמת שלפנינו, תוקדש כולה לתורת העברית מציון, בתמורה לתשלום נצחי שיבוא מידיי צדיקים בתורת החשמל, אשר בימים קרובים לכוונתנו העתידית, והמודרכת אל אמת קולקטיבית, כדי להיות בקשר רוחני הדוק ומתמיד עימכם, כשגם אתם תהיו נמצאים בניחומים פומביים במקומות גבוהים וקדושים, כפי שנהוג במקומותינו בכול התקוות הרבות שֶׁלַשָׁנִים הבאות באולמם של מכונות משופרות.

 

2. אנחנו נשלם מובן אמיתי לאחר החלטה מיוחדת, להביא שמחה כעובדה בנמצא יחדיו במסע שונה אל עולם מתקדם, וכדי לשחק שוב בעוד עשר שנים ויותר במשרה מלאה בִּגְאֻלָה, את אשר במקומות חשופים לאור חמה, ואת משחק משא ומתן ארצי אשר בארצות הברית, ולו מקומות אחרים ועליונים בשלושה נתונים חדשים לאנשים סקרנים מטבעם, כשהפוגעת בהצלחה פוליטית בימי ראשון, תשלם להם עבור השחור שהופקד במיוחד בידיהם, בזמנן של פועלות פסיכולוגיות עליונות.

 

3. ראש ממשלה ימשיך במקום זולתו המומחה, לבנות דעת מתקדמת אל מוביל עולמי, כדי להחיות מתים בדרך אש חשמלית אשר לשנים הבאות, או לייתר דיוק - הבאות לחשבונות בעלי פתרון חשיבתי,  במקום פתרון זמני בדרך אנושית מחזורית. ובנוסף לדברים אלה הוא ימצא את שמו ראשון כולל את שלה, כמו שצריך במסיבת עיתונאים בלבד, כדי להתייחס למסירת ידיעה לחברה ממשלתית בכלל ולכול בר ישראל, בשעתו של המינעל הגואל, להחיות המת בקדושת האל ממלחמה.

 

 

(ב)

 

1. הכרזה קצרה ביותר מחקירה מועילה בדרכה, מאת מנהל מבזק ממשלתי, בדיון תיאורטי דמוקראטי לשמונים השנים הבאות, תהיה מתוך תשובה לאינטרס עולמי שברצועת עזה המושלמת. ובפעם ראשונה מישראל, היא תבוא להחליף ארגון טרור ארוך בתוכה של תעלה אינסופית, ותסגיר אתכם בימי שלום כשאתם מאורגנים היטב למה שחשוב מאוד, בבניית כותרת חוצות לבוקר טוב מאוד, בקו התחלה מיוחד להישגים עקרוניים.

 

2. בתוכן של עמדות נכונות שבכול הסודות הסתומים, נפנה אתכם אל גל מיוחד של האשמות מועילות מאת שומרי חומות מסביב לעיר העתיקה, ויהיה זה האור שלנו משלושת ראשי אדמה שיעלה בהם את מדרגות השלום העולמי. וחודש ימים לאחר מכן בליל שריון בינלאומי, נשיא בית משפט עליון יערוך את דבריו הפרטניים בסדר גודל יוזמות יעילות ביותר לבני אדם, שיעמדו מול הסמלים אשר בבנייני האומה הישראלית.

 

3.  רב טוראי במילואים, יעשה דברים שמאשרים את רצונו להיפגש בקרוב עם ראש הסיעה הראשית המיוחדת אשר בלבנון, לאחר שעיתון ממחזור ארצי שלו יוכיח, שהעברית היא יהדות אחרת בגאולה, ואז הוא ינסה למצוא תועלת רצויה לו בדבר מרכזי שבה, כדי להחזיר למדינתו העולמית את המנגינה האלהית בעלת תשובה נכונה ביתר הבנה.

 

 

(ג)

 

1. המוסד לחינוך אלוהי  פוליטי  מ"תפארת ישראל" שייקום במוצאי שבת גם מרוסיה מברלין ומצד ימין, יעמוד לנשיא עליון אמריקאי בדרך עפר מושלמת, בעלת תיווך ארוך מועד ובחסות טמפרטורת אור מלחמה, לרגל פרישתו ממרחבי התקשורת ההמונית בארץ מרכזית גיאוגרפית, ובעולם כולו, בעוד כשלש מאות ואחת שנים, כשכולן תהיינה בהמתנה פנים קרקעית.

 

2. אנחנו נהיה חייבים להזמין אלינו נזירה מאוצר מלכותי שבירדן, שתהיה ממוסדת בתפילות מעשיות  לעתיד מיוחד, כדי שהיא תעמוד על משמר אלהי. ובמשך שמונת השנים שיחלפו על פרדסיה, נמציא לעולמה הארצי של העיר, את ההתגשמות הרוחנית שבימיי שלום, ונתחיל גם תוכנית בסמינר ישראלי קדוש, שבו מבשלת רוחנית בעצמה תשלוט מהממשלה המופלגת, כשתאושר פעולה מבצעית נשית גדולה ביותר ובשידור חוזר, בסופו של שבוע הבא.

 

3. שלוש מעטפות מתכתיות גדולות סגורות, בשלושה צבעים שונים, ייפתחו לסירוגין במשרד בין לאומי ציבורי, כדי להתחיל באמצעות תכולתן, דיון מרכזי על תחילתה של עונה חגיגית מורחבת ופתוחה בעיר אמסטרדם אשר בהולנד, לאחר שבע עשר שנים של פעולה ממשלתית תמידית, לטובת שלום נצחי, שיימצא מעל פניי שטח שביעי במחצית השנים הארוכות, וכשייווצר מצב חיובי לחתונה גדולה ביותר מרוסיה, לזו השעה הכלל עולמית לטובתו של מינעל האדם המולד.

 

 

(ד)

 

1. מקומה של מנהלה שחורה במכונת הלבנה מדורגת, תהיה בתוך קופסאות חבלים שקופים שבמשרדי פרסום תקשורתי פולני, לאחר שבעים שנים מתקדמים בדברים טכנולוגים, אצל מושלמים נעלמים בבית משפט מחוזי ציוני, לו דין צדק בתהליך שלם ומשמעותי, כשירצו בעלי גלמים קולניים לשתף  מנהלה תלת קולנועית, בתוכה של החלטה ממשלתית איטלקית, בקולנו הזורם מטלפון נייד בעל ניידות מגלגלי מרכבה עליונה בריחוף הבא, אשר לה תהא היסטוריה אנושית בזאת השתיקה, בחשכה לילית בעלת סחר יצירתי.

 

2.  כשתדווח ברשת תקשורת עולמית בריחת שליטה ממשלתית במאת אחוזים ממשרדיי "המשך הדרך", מלך המשיח הגדול יקום משנתו בבוקר מיוחד ההוא, ועד לארבעת שעות צהרים מדויקות, באי ביטולה של תנודת אור יציבה וודאית, כדי לנגן בכליי תקשורת שבגאולה, מסר במוסתר הקצב שבסולם רגיל, שיביא אותו לפרטים מושלמים שיתנו לו סיכוי מוצלח, לנצח תמיד את המחר עם כל תנועותיו המיוחדות, לעומת אש צהובה נצחית, ויהיה זה בתוך ארבע מאות שנים של חיים עכשוויים, מעל השמונה והשבעים של הנשים התורניות.

 

3. בירידה כפולה מתחת לקול הזמן ביום עצמאות הבא לפי מה שכתוב בענף הלוויה עולמי, יהיה מאבק אזרחי מופיע לקראת סיום תפקידו של שר ביטחון, בעל יתרון לשעבר, שיגן על עצמו בימיי שלום, מטרור קטן שיבוא לקראתו מהצפון, והוא יהיה באותה עת בצעד אזרחי דומה כלפי בני עמו, כך שיתייחסו אליו כמתוך רשימה ארוכה של הלוואות פרטניות מתמשכות תמיד תחת אור מרוכז, אשר יעניין בני אדם נשלטים על ידו, שיצעדו על פי קולו, בדרכו אל מדבר לוהט תחת חמה בהירה לכל מצב של ראיה.

 

 

(ה)

 

1. משך האור יסכם פרשנויות אדירות באי חוסר אליפות עולמית, שתשמש דיקטטורה אלהית להגנה ארצית ישראלית, ובדיפלומטיה שקטה גלובאלית הוא יביא רמזורים אוויריים בדרכים ירושלמיות, להיות מכוונים בירוק בוהק תמידי, לעוד מספר שנים במסיבת אש גדולה, בתחילת שניים עשרה או שבע עשרה דקות ושתי שניות מיוחדות, של השמעת אש-קולות המשולחים בכול מחזור עתידי של משפטים בדרכים אינסופיות.

 

2. באמצעות צילומם של מושגים רוחניים בעוד שבע מאות שנים, הקהל מול הים, כשהוא נוסף לחופש המוביל את קיומן של פרשנויות ועובדות שונות, תהיה דעתו כדוגמתם הרגילה, במובן חכמה מלאה של נציגת ים סוער, והאישה עצמה תהיה בשליטה אחרת נבונה יותר, בתוכה של דירה קדושה, ובפתח כניסתה אל מנהרה מוארת לשעבר, היא תתחשב במנהיג גופני, בדרכה של הנפש מתחתיו של טיפול פסיכולוגי.

 

3. הכול יתרפא לטובת עתידם של חיים נודעים בשנה הבאה בתנועה נכונה בשדה שושנים ציבורי,  כמו לאזרחי מדינה ישראלית שלמה בסביבה לוּדָאִית, בשבועות מתמשכים משש עד שמונה בבוקר, כדי להיות במקומו של נצח אלהי, כשהיא אמורה להיות מרוצה מסביבתה החיובית, וכמה שיותר נותנת לעברנו לבחור, החלטה מדינית גדולה ונצחית ביותר, עם פנים עבריות מושלמות, כשהם מכוונות אל תוך ירואל.

 

 

(ו)

 

1. נביא מפנטגון אדום, ימשיך וישקיף לו גם בשנה עתידית שתבוא, בדרכו אל פתח דלת ספרייה אינטלקטואלית אשר לישות האלהית, על טלפון שחור אשר כל יום ויום ישוב אליו מאיתה, במסר קולי לאיזה שהוא יחס אחר גם מחצות הלילה, וזאת תהיה מנקודת שידור מרכזי אל פאר הנביא בקטע המיידי, כדי להגיע להישגים מיוחדים, ומשודרגים בהגשת מידע מכדור לוהט שמימי המואר לטווח אין סופי, ובהעברת משפטי האל יהוה הכתובים בספרו, שנלקחו מאתנו גם באמצעות האש קול כדי לאמור.

 

2. ראש ממשלה יחזיק בגופו דגל שלם, לקיים בו תהליך של חקיקה אשר בני אדם יקבלו בתוכו שולחן וכסאות מעידן אחר, וגם את תוספת השכר הטובה ביותר שתהיה משער שמאלי של העיר ירואל העתיקה בתקופתה הנצחית לאל, כשאיש משפחה שלהם - עברי ממוצא ערבי, ידבר אליהם בצורה מיוחדת, ובחכמת חליפת הזמן לו נדרשת אינפורמציה אלהית כלל עולמית.

 

3. מעגל החוזרים בתשובת חברת חשמל, יורחב בתוך מגרש חנייה עיילי, ואחוזים מורחבים  שלו יבואו בין היתר משנות חיים העושים להם תשובה נכונה, כשהמיוחד העברי אשר בהם, יילקח מאת הזמן אל פרשן גדול באופן מוחלט, ולאחר שילחש לו את הקול האלהי בכל מיני משפט בפרשת המצב על רקע פלילי גדול, והוא יהיה גדול לא רק מארגוני טרור מוארים, אלא גם מגורמי ביטחון נוספים, בהמשך משא ומתן ייחודי עולמי, שיהיה מאותו חיבור של המלך והנביא פאר הלודאי אשר במדינה ישראלית ביבשה אסיאתית.

 

 

(ז)

 

1. רפורמת החמה במערכת ביטחון אנושי בסמינר מובנה על בסיסם של יסודות גשמיים שבירואל הקדושה, שלא דברנו עליהם למענה של עת אחרת שבעוד שלוש מאות ועשרים שנים, תייצר סביבת אש אלהית ידידותית למען מאמציו של הליכוד, בארגונה של ממשלת ישראל הנצחית, כשיגיעו אליה נשמות להתקדש בהרבה מובנים של שלום עכשווי, על ידי אישה ציונית ומדויקת ביותר בפלטפורמה שמימית, לכבודה של התבונה העברית, לה נצח אשקול יהוה, ברעידת אדמה חדשה.

 

2. אישה עולמית מאוכלוסיה נבחרת מיוחדת, תהיה ידועה בסביבת משפחתה כאם אומה ראשונה בתוכה, כדי להציג מספר אחד או יותר של בתי משפט יציב, הכתוב בתהליך גיאוגרפי מתמשך לאין סוף מדינות פתוחות הסמוכות לארצות הברית האלהית מהחודשים הבאים. והיא גם תחזיר האומות כולן לדעת את העובדה שבה השבת היא עליונה לנצח ברצח גדול מעל חוף הים הצהוב, ביום של חול שישלם סדר אלהי מיוחד בקולו.

 

3. היא תמשיך לפעול מאתמול, כדי להבעיר ולהגביר את האש-קולות אשר מעל שפת ים עולמי, כשהחמה תרחף מעל הצהריים. והיא גם תעלה כתמורה, כדי לראות אם התקבלו המשכורות לטובת הציבור החרדי, בחדר מדרגות שמימיות. ומתוכו של ריקוד האור עצמו, היא תשלח מאה דולר לכל מי שכבר מכיר את העבודה בתוכן של אלפי דקות לישועה, הדומה למלחמה אשר בארץ הלבנון.

 

 

(ח)

 

1.  תוצאת סקר אזורי שנדבר עליה מראשו של מרכיב הנהגה  פשוטה בבית אבות, בדרכו של סבא יעקב בעוד שישים שנים עולמיות, תיושם על ידי אנשי יער מגבעת הקפיטל של אתמול, בכוונה בלגית אשר באמצעות כמות של אור, ובכמה שיותר עת מורחבת בשדה מותר לקראת הפסח הגדול, כדי שתשאירו לעצמכם את המנהיג הנכון ביותר, שנוכל למצוא דרכו את החשמל מהמלחמה והתקווה בארצנו, גם ובעיקר כאשר נדע את כל הכיסופים שיבואו לטובתו מארצות הברית המוסתרת מאוד.

 

2. אנחנו נדבר דרכו של מסך מתוך פעילות שלכם שבעוד מאה ועשרים שנים, על מה שיאפשר את חיי היום יום להיות בהבנת תקווה בלתי נודעת לאנשי הפגנה ירושלמית, ובמחיר כולל, היכן שאין גבול עולם כאשר יגיע הזמן להגדרה ספציפית אבסולוטית מארגון מודיעיני כללי בלגי, תחת לחץ עבודה למען השלום, בהלבשה שתתגלה בעצם עובדה פתוחה לכלל העולם הנאור.

 

3. לשלוש דמויות מיוחדות ממקלט מדיני ישראלי במהלך היום, מהם אנחנו נבחר את האחד כראש סיעה לכנסת עולמית כללית, ובאמצעות שידורי רדיו מונטריאול בתקופתם של אנשים רבי חובלים מבוגרים, תשותף פעולה ביטחונית מיום למד סיוון הבא, גם עם יחידות נוספות מהיסטוריה אזרחית המשלבת בעיניים מיוחדות, את אלו שיביאו פתרון אמיתי למצב ישראלי למענה של יצירה ציונית ומקצועית, הבטוחה בקיומה הנצחי.

 

 

(ט)

 

1. לקבוצת מטיילים מסימני התקווה ב"תנועת החירות" שבירואל, תהא בעיקר תבונת העברית מועילה מאוד למטרת גאולה בעולם מתחמם, שיעבד את הזיכרון האנושי בכלל, כאשר יימצא שחור עמוק מאוד בדבר שיכול להיות שימושי ביותר, וביציבות מוחלטת אשר תתבסס על אור מלחמה עליונה, ובדרך מובילה אחרת שתבוא להראות בחודש אב, את פני הירדן מהג'יפ של בן יעקב, בתפאורה לוּדָאִית חדשה ומיוחדת בחירותה.

 

2. מתווכת מאזור השפלה האלהית תקדיש על פניו באופן עצמאי, את הזמן הפרטי שלה, כדי לראות אם צמחה לראשונה על חשבוננו, חטיבה קטנה בענייני גאולה. ובמלוא המובנים היא תבוא גם מחר להתעלף אצלנו בשעות הערב המאוחרות המזומנות לה בכפר שמריהו, כאשר נבוא לחפש אדמה במקומות אחרים אשר בשירותים שבהפגנות דומות ונוספות, כדי לעקוף את העניינים  בסופו של מעגל הקפאה אמיתי נוסף.

 

3. תוֹשֶׁבֶת מַעֲצָמָה אלהית מזרחית היכולה להיות מופתעת מאחד האיומים עליה מתוך משפטי היהלום, תבוא ביום שלישי מסדרות ערביות ממלכתיות שבמדינת ישראל, כדי להפעיל רכביי אש של ראש תנועת "תשובת החיים" בירואל, אשר יעמוד מאחורי קלעים מצליחים ביותר בידיי סוחרים, על מנת לישר דרכם לשובע בשבוע הבא את המרכזייה שבסגנון האזרחי, בניצולו של קול הזמן, כדי להרחיק את הלכת מבואם.

 

 

(י)

 

1. השומעים את שפת ישראל ילכו עם משפט כללי לאמור: "אנו נשוב אליכם בעוד עשר שנים בדיוק",  לאחר מניין שמות אוכלוסיית שלושת הילדים מהקהילות העבריות אשר בתחנות הקודמות, וכאשר אוכלוסייה פלשתינאית מיוחדת תהא בתרבות שלמה אחרת, אשר תשודר מעולם מוגדר אחר בפעם ראשונה, בחוסר אליפות המשמשת דיקטטורה, לטובת דמוקרטיה נשלטת בידיי האלהים.

 

2.  יהודים, נוצרים, ומוסלמים בבסיס עברי משותף, יבואו לקחת את תמונת כבוד יהוה הנכונה מתבונת העברית, בה אין הגבול אשר במצב אור מלחמה, לתוכה של תוכנית האיש החזק מאוד בתבל, במלוא המובנים שבחדשות, והם ייקחו גם את הרעיון בחינם, שבפרוט הנשמות בשמותיהם על ידיי משרד הפנים בארץ הקודש, כשהוא להם יוכל לפתוח תוכנית בעברית, שתהיה מובנת מאוד לכל ראש ממשלה, במעברים פנימיים אשר בכל מבנה סתום.

 

3.  כולכם תכירו אותו מחר בנעליו הרגילות של משרד חוץ ירושלמי, כשיגיע זמן לקיומה של חברה ישראלית ממוסדת באיזו שהיא כוונה מסוימת, הממוקדת ומקודשת בסופו של דבר, וכוללת בה את דעתו הפנימית של פאר המשיח הגדול והעברי, על סביבת הקשר האלהי באינטרס מושלם לשלום עולמי, וכאשר גם אור מלחמה יבוא לסנוור מהמזרח, ויהפוך את עמוד השדרה מענף הבריאות, לסיפורם העברי של ילדים נכים, שיקומו על רגליהם בקבלת חסינות אלהית, שתהיה מימין ומשמאל, כאשר ארכייהו מהגיהינום יהא להם כעולה חדש.

 

 

(יא)

 

1. שני שוטרים אמריקאים יגיעו לירושלים לסמן את קו הגבול של הביטחון הכללי, כדי להניח עליו בחשבון ישר כעל מסילות של ברזל, שני אובייקטים תיכוניים בעוד כשלוש מאות ואחת שנים, כשהאחד יאמר שעשו להם את העיר כפרצה שנתית בארץ האלהים צבאות, והשני יטען שהוא מנגנון הישוב, לאלה שיעבדו במחויבות בינלאומית, למען עשיית רקע תבונתי עברי המצליח ביותר, בעליה הבאה.

 

2. אשת רכבות תרצה לשמוע בעתיד, את משפטי האשקולות מהזיווג הגדול שבאורם של דרכים נשגבות, היכן שהיא תגיע לפגוש את אור המנסרות, כשאתם תילחצו עליה מחלונות מוחלטים, כמו נס כל הניסיונות במערכת תחבורה עולמית, וכאשר מישהי אחרת מאותה סיטואציה נהדרת, תמליץ במקומה מבריטניה בעוד תשעים ושתיים שנים, על וועדי עובדים אותנו מהמלחמה, כדיי לשמור אחת ולתמיד, על המושג הקצר בתחביר הנוכחי.

 

3. לעת גאולה ובפעם עולמית ראשונה בחיים, גם אני אקח אל קיסריה המוסתרת ממעסיקים רבים, מאתיים ומשהו שקלים בלבד, לטובת חישוב נכון ממשרדי הפרלמנט הרוסי, כשהתוצאה הסופית תהיה רק למענכם, ובאופן כללי, מציאות ממלכתית תימצא כשהיא מיוצגת תמורת ארבעת אלפים שקלים בודדים, כשבכל יום שעובר - חלום אחר יתגשם, כמתוך מבחר של חליפות צבעוניות מעל גופה של תנועת ילדים מבת-ים.

 

 

(יב)

 

1. ראש משלחת בונים וצופים מבית משפט עליון וקדוש, שיסיים את השמעת המוזיקה החשמלית הישראלית שלו מירואל, שתגיע לרמה נשגבת מאוד מאת אור שלם, יבלוט ביותר באמצעות אור האין סוף, בשעת ההתנחלויות שמסביב לקצה אור שבמרכז השלום אשר בלבנה,  ואז חלל ברחובות עיר מקודשת יתמלא  בקולות רכבי אש זעירים, כשסך הכול הם יבואו לכאן, כדי להיות בוויזואליות אופטימית בתחילתם של דמעות מאושרות, אשר יהיו בארץ אבות ובכלל עולם נאור.

 

2. בעליי מקורות רלוונטיים לנוכחותו של דור צעיר שיופיעו בדרום לבנון, יפסידו את נוכחותם של כל הנותרים בצמוד ליום ראשון, אשר יוותרו על תביעה משפטית שלאחר חיים במשרד בריאות, ואזרחים צרפתיים יהיו יחדיו בנקודות מעטות במטה הסברה ישראלי, לטובת המשך אשר בצירוף עולמי, כאשר לא יהיה שום ספק בצהרים, לעצם חיבורה הנכון של כל תמונה עברית צנועה, מן העמדה הטובה שברחובות לבנון, אשר תרכיב סקר אלוהי בהסתמך על מה שהיה גם לשעבר.

 

3. השר לענייני רווחה ירושלמית, יציין בחודש העבודה אשר בשבוע הבא, את גבורת האישה הבינלאומית, כשתהיה עניות כלכלית מקולה של מדינה שמימית. וזה יישאר כך ליום התמיד בכושר אחזקה, שיביא אדמה אל עת לידה, שלאחר תשעה חודשים בממוצע רב שנתי, כדיי שירכיבו לאותו שר מהרווחה הגדולה, מיתולוגיה חדשה במחציתה של פרידה.

 

 

(יג)

 

1. כאשר שפת אור שלם, תהיה משותפת לקרוב ממחצית אזרחיה המותקפים של עיר צעירה, בת עיניים בוחנות מתחילת השבוע הבא בחצות היום, הרבה משתתפים מהאזרחים שלא נבדקו ממקום עליון מבחינת הביטחון, יהיו בהגנה אלהית שתחדד את העיר ירואל הקדושה, לטובת אופה רביעי מסדרה מקצועית, שיביא השלום ואת הלחמנייה מן האדם.

 

2.  אישה שתתחיל משחק נוקשה ביותר כנגד זרם העולם, תגיב על ניהולה של מערכת ביטחון עולמי במשך מאה ימים, בצורת הדברים שמשקלם כתובים כשל משקל בועת סבון באין מזג אוויר של חום. ובחתירתה אל הים העזוב, האישה תהיה במחשבה שתזמין את העולם, להתחיל לשלם לנביא את השכר לשלושת הדברים אשר בכתביי החיים, שבהם נכשל האדם הראשון במבנה זה או אחר לאמור, וגם זה עני ויצרו.

 

3. הם יעבירו מרפואת שיניים את מה שבפיהם להגיד לאנשי משרד ביטחון שלידם, על מנת לשמוע בחזרה את חדירת האדם, לאחר שבע שנים ושבעה ימים להתחלת הגאולה, והם ימסרו גם את כרטיסי ההצלחה העתידית, לשותפים שיגביהו את הפוטנציאל העצמי שלהם, כדי להגיע עד לשחור המובטח, כאשר באמצע הדיון בכנסת העולמית, יהיו גם אי מחסומים של בני אדם, כהתניה לבית חם.

 

 

(יד)

 

1. השופט את משפט מכונת הזמן בדרך אמת אל פעולות גדולות, שבעוצמת הזיכרון הקולקטיבי של עם ישראל, יקבל מאיתנו אובייקטים נכונים בעודפי תאורה בעלי מאפייני אפשרויות  בעלות צרכים מחושמלים בנגיעות של שלום, כאשר פרטי היצוא שלו ימשיכו אל השלב הסופי של השפיטה המרכזית, על מנת לסיים בשנים הסתומות את מילוי הכלים באור ירוק, וכאשר אנחנו נצמצם ונגביל לפעמים את היכולות שלנו השוהות גם בנמלי תעופת רכבי האש.

 

2. מכונה עילית על פרשת דרכים לה שישה סעיפים, תעבור שדרוג באשדוד בארבעה עשר לאוגוסט, ותעלה למעלה למטרה אחת ויחידה בחגיגת מוסלמים, ובמעשים המרכיבים דלתות נפתחות, כאשר לחלק מן המקומות בתנאי אוטומטי, יבוא הדמונרך הגדול לשנות את הזמן במהדורה חדשה של גאולה, ולמרות הכול בכף אדר בית תימסר הודעה ברדיו, ששום דבר עדיין לא יצא לפועל מוחלט.

 

3. החתול הַיָשָׁן שימתין כדרכו, בפינה משולשת מוארת בארבעה עשר מעלות בַּתָוֶךְ אשר בחשכה - זה שיקיף את התמונה הירושלמית החדשה, וכמי שיעמוד לפניה ברצועת עזה לפני כניסת השבת, יצליח ביותר בסופו של דבר, להיות בתוכה של הזדמנות שתראה לו בקלות עשרה אנשים ממדד חדש, כעל מגש של כסף וזהב, כשהם יהיו לו באופן אוטומטי במורכבות אלהית הדרושה לשידור ישיר.

 

 

(טו)

 

1. בעוד שלושים שנים הם ישמעו על עת שבתוכה היא אחת ולתמיד - האיגרת של הילדות הישראלית. ולאחר תשעים שנים, אנחנו נקבל אותה ממעצר מובחר, כשהסוהרים ילוו אותה ובעל פה, אל רמזור בשוק, וגם את כמות הילדים - הכמות הגדולה שתקבל את זרם החשמל הירוק באופן אלקטרוני, ישירות מהמנוע לעתות הבוסר.

 

2. היא תשאל תמיד על הרעש שברעידת אדמה עברית מתקדמת, כאשר כל הסמלים יזכירו לה את הגבולות בשיר שיעמוד לפתוח את שפת החקירה המשטרתית, וכשכל אחד יעשה את עצמו בין תורה למצוות שלמות לראשונה בלעדנו, כשנפתח לו דלת אחורית ולכל שלישייה מהצוות שבתהליך הבא.

 

3. את התוצאה שתגיע אלינו מחיבור השושלות המיוחסות שביניהם, אנחנו נקבע בעת מוקדמת מבדיקת דמם של אנשי ציבור עברי, כשניגבה תשלומים רבים מהם, ללא מגבלת זמן בתוך סיכון שבשנים באות, כדי להחזירם למצב קבוע לעת פריצה בשביל גאולה נרדפת מאחוריהם, בגלל מצב שיבוא לישר פרקים שרופים במיוחד.

 

(טז)

 

1. מנהל חוג לתנועת "שלום ידיים" שיהיה אחראי למעמד הגאולה בבסיסו של אור יום, ויהיה גם במרדף צהרים מתמיד, אל יעדים עולמיים נוספים, יירצה דיפלומטיה  חיובית, כדי להשתמש בה בתור מצב קבוע לימים בהם הוא יהיה לצורך ראיית נקודות מסועפות אשר בסיעות משפטיות נוכחיות, שיחלו לפעול בישראל בשעה אחד עשר וחמש דקות, כשעם עברי יהיה תחת דיווח מאוד קפדני ועולמי במלואו, בטמפרטורות מנהליות ידועות יותר למתנחלים חדשים.

 

2. ארבע שקיות ריקות פתוחות אשר יונחו על מיתרים שיכוונו לעניינים יומיומיים, יהיו של חברת חשמל מאת רשות מחוקקת הולנדית שתהפוך מידה מסוימת של בתי מצוות קדושות לזיכרון בשלטון מקומי - שלטון אשר ממנו ייפתח באוגוסט הבא ערוץ ראשון, מתוך ביטחון עולמי לכל בני אדם חפים מפשע, באוכלוסייה קרובה למזרח התיכון.

 

3. הן תדרושנה הקלות מסוימות תוך כדיי פעילות תקשורתית שתהיה במשך כעשרה ימים נוכח משפטו של ערוץ ראשון, כדי שנשתף את השתיים מהן החריפות במעמדן באולפן אשר בירושלים, בתחילתה הממוחזרת של היכרות שתהיה נינוחה כהרגלה, בערב טוב להעסקת נביא אור מצליח ביותר בבית ספר אקדמאי אשר בקולנו השלם.

 

(יז)

 

1. באגוד לאומי לבניית אדם באקדמיה לחיים ארוכים ונכונים שבענף הרפואי, תהיה נוכחותן של שלושת קוביות זמן, כתנאי הכרחי במשא ומתן לטובת שר אוצר, ולהבשלה נוספת שבועית בכל כך הרבה שילוב של דברים, כדי להביאו לביצוע פעולה כלכלית בהיבט ביטחוני, דווקא בסרטים האלו של בזק האלהי.

 

2.  אני עוקבת אחרי עבריין על מנת לבצע באמצעותו יציאה חדשה בזמן קצר לחושך גדול, כשמרכז המידע השלטוני יהיה בצעד חתום על פני כדור הארץ בשלמותו, וכאשר הוא מקיים יחד איתי את כל חוקותיי...

 

3. ברזיל יתרחק באופן עקרוני מהשלטון בשעה שש עשרה וחצי מקולי, ויורחק גם מהקהילות אשר בעסקים מוגנים, מיום שתביא לי לקנות דרכים נוספות, לדעת הכול במתכוון מושלם, כדי לייצג בצורה נכונה ומושלמת בנס ציונה, את הקשר למציאותם של עוד המון חדרים במחברות אל על.

 

 

(יח)

 

1. אור הדור ינצח בפרוזדור את הדחף הגדול שיבוא להשקפת עולמו של פאר המשיח הגדול בשיחת עבודה אלהית בחדש הבא, ויהיה גם משהו משותף ללא שום דבר הניתן לויכוח, מאת עולם קדוש לכבודו של הזוכה כהלכה, שהיה פעם שלושים אחוזים, וכיום הוא בתוכו של ההרכב האלהי במצב עברי אשר במאת האחוזים.

 

2. במרכז תמיכה בסינגפור, יהיו שמורים כל המקומות המשתלמים ביותר לשופטים בעלי אש שאינה שגרתית בענף נגדי, כדיי להפריד בתקופה עולמית, בין תקנה גדולה של בוקר, לבין אלמנט שליט, שלאחר חמישים שנות שרות על פיה של האחת והיחידה.

 

3. בשלטונו של דוכס מסגנון חדש, תהיה שיחה מבוקרת על הלווייתו חינם של המשיח הגדול, והיא תהיה בשיטות רפואיות מיוחדות, כשרבים יחשבו שהאירוע מרציף מספר אחד אל לוד העיר, יוביל למהפכה רפואית אצל כולם, וכאשר פריצת רשת תהיה לאלף טלפונים בלבד לשבוע, על אדמה ישראלית שלאחר שלוש מאות ואחת שנה.

 

 

(יט)

 

1. לאחר פעולה גדולה היא תעלה לרישוי ראשי מפלגות להגיד בצהרים עשר דקות - בסדר גמור בסדר גמור, בתחילתה של כל תוכנית יסודית אשר במטרה מסוימת, ומבלי להיכנס לפרטים עקרוניים, לא יהיה ניתן לגבות ממנה תשלום נוסף, על מנת שתשיר בכל עת : "אלוקיי אדם אתם לגדול איתנו כאדון פאר יונתי (שמעוני)".

 

2. תושב אֶזְרָחִי יהיה במעברים מצוינים אצל רוב הישובים ביפן, ובתחושה ראשונה בשבעה עשר לחודש מאי, הוא יהיה גורם מרכזי כלפי הייחודיות המתוכננת במשרד הפנים, וגם בהגנה מוחלטת לגבי פרשת השעות המובילות, כאשר הוא יהיה לראש ממשלה במשמר גבול אזרחי במשמעות נפרדת.

 

3. הם יעברו לעליות גבוהות יותר, וידרשו כל הזמן מאת אנשים שיהיו עמם שבעה חדשים בניתוח מרכזי, לפתוח דלתות שקופות בסדר גודל של מצב נוכחי, וככל הנראה בכל יום, ויצטרכו לראות את כולם כקבוצה מאוחדת בצורה חדה, כשיהיה די ברור מחירה של הקואליציה בסיכומו של דבר, המושג ביותר על ידי הנביא פאר מלך המשיח הגדול, מגן העדן האלהי.

 

 

(כ)

 

1. כשמעבירת הגבול תשאל דבר את חברת חשמל מהרגע האחרון, תוך כדי ביצוע עניין טכני בדרך אחרת לעומת הנתונים מהמלחמה, בהחלט בטוח שהיא תגלה את המרושעת שבה, אבל לא מרושעת מספיק, אלא מרכזית פחות או יותר, והיא תגלה גם את רצונה בעוצמתו הרבה, שיסובב ברדיוס של יותר ממטר אחד את היקפו של הבניין האלהי, במשך חמש דקות וארבעים ואחד שניות.

 

2. ובאותה עת כסופה של מתיישבים עבריים על אדמות נכר, יאמר עתידו של המלך הגדול, ותאמר גם נבואה לָמֻכֶּרֵת בשעתה הגדולה לאשדוד, אשר ברשת תמיכה שבשלושים שנות קיומם של ארגוניי טרור - נבואה שתמשוך ותאחד את קיבוץ הגלויות, ראשית מחצות הלילה והיום, כאשר העובדה תהיה מצוינת ברוב ההיגוי, ולאחר מכן, היא תהיה בסודו של מובן משפטי אשר יעמוד לו על הפרק המדובר ביותר.

 

3. ובקשר הדוק, הוא יודרך רוב הזמן מאיתנו באמצעות ניסיון דרך ירושלמית מועילה מאוד, וגם מאירוע מרכזי שיהיה לו מחברת מודיעין, עד שיחזור אל לשכתו בכרטיס מספר אחד, כשהוא עולה, עובר, ועולה למעלה לפנות ערב. ובכמות של חמש יחידות מחברת חשמל, הוא יימצא בתוכו של מעמד נשוי, כדי למכור לכם בכסף רב, כל מידע מועיל ורצוי מהכותרות המשפטיות שיש אצלנו במרכז.

 

 

(כא)

 

1. חידוש מדיני ישראלי יקל על הכול משבוע בא בצורה יוצאת דופן, המתייחסת אל מדינות ממרכז העולם החופשי, כדי לתקוף את המובן האלהי, ולכן פעם נוספת בין מערכות בלוח זמנים עברי קדוש, הן ייכנסו ישר לחוויה רוסית בדרום מנהלה חשובה בהר ציון, כשאף אחת מהן לא תהיה מלפנים במזג חם שבקומבינה עברית.

 

2. פעולה ירושלמית מחודשת תהיה מכוונת מהיום למחר אל ריבוע הבא, כאשר ראש ממשלה עולמית ישמע חדשות במסגרת רעידת אדמה - חדשות שיגיעו אליו דרכם של פעולות גורמים מסוימים בעמדותיה של מדינת ישראל, לקיום דבריו של הנביא פאר המשיח הגדול. וכשנה וחצי לאחר מכן, תוחזק מפניו של המשיח הגדול רשת הריגול כולה, בהיות המשיח הגדול מרכיב אלהי קדוש עליון ומיוחד, וכראש ממשלה נצחית.

 

3. מתוך חוות דעת משרדית ובזימון קצר, יועץ משפטי לממשלה ישדר למשיח הגדול את רשימת ההפעלה האלהית המדויקת, כשאנחנו שלושת המלאכים נדע באופק רחב בכול מקרה של דעת וזמן, את מספר המסלולים שבהרי הקדושה על אדמת מצרים, החייבים התייחסות מכסימאלית לעת מחר, כלפי מעבר עברי אל החומות היפיפיות שביבול הנכון.

 

 

(כב)

 

1. חלקם יהיו על במה לבנונית בהתרגשות מוגבלת, וחלקם יהיו בהתהוותו של שקל אחד לחוד כמו אתמול, בהנדסה כלכלית אשר בנושא כספי מרכזי, בו תושבים ישאלו את הממשלה הנצחית, על הזמן העובדתי שלפניהם, ועל תוספת השכר מהטלביזיה הממלכתית.

 

2. המלך לו גוף שני בירדן, יעבור את הסכם המחיר היקר, והנשק המוסרי ממבט ראשון על חשבון ראש טוב, ומאוחר יותר לאחר תשעים חודשים, הוא יחליף את הזכייה האמיתית בעולמות מסוימים, כדי להמשיך את הדרך שבה מישהי תהיה בקשר רגשי אתו, שם תהיה השלמה בוגרת שתבוא גם לכאן, ביחס אלהי מושלם.

 

3. אנחנו ניצור תשקיף ראשון לשותף עברי ראשון הכי מצליח בעולם, הידוע לאור מקרים כאלה רבים ואחרים, כדי להיות בתנועה חברותית מתמדת היודעת ליישר קווים אדומים, ולנהל איתה שיחות בכל הזמנים אשר בעיצומן של אסיפות ההנהלה העליונה, ובניסיון להגיע עימה בראיה טובה אל מופעים עליונים שירחיקו לכת במודע קולקטיבי, כך שבימים באים אנחנו ניתן לכם גם את הטוב, שבטעם החיים.

 

 

(כג)

 

1.  בבתי אדומים שבמרכז אשקלון, אשר בסגנונם של כל חזיתות האור, שיתחילו להופיע בעוד מאה וחמישים שנה ויותר, החשיבות לאינטרסים הכלכליים מניסיון העבר, לעומת מה שצפוי למשל בבתי מלון, תהיה במסירת מיידע שישלח מערוץ ראשון אלהי כלל עולמי, אל הליכוד העברי בעולם הבא, בו הקשר יהיה יותר זמין ורציף, במסירת מסרים אישיים ולאומיים, ובשירות מיוחד כלפי סביבה ציבורית בלילה מיידי.

 

2. אנחנו נוכל בהתנדבות לחפש ולהוסיף עוד ועוד נבואות למערכת בפרוזדור, וגם את הקשרים  לכך שבמרכז הבריאותי, כך שנסיעה על מורכבות טכנולוגית אלהית בשנה קרובה מסביב להתנחלויות כנדרש, תהיה על דרך פתוחה בשיחה שבין שני אלמנטים ראשוניים, שיהיו מקודמים בתעוזת על אל משיכת הזמן.

 

3. כל מה שיקרה כשהוא על אדן של חלון, באותם דברים שברוב הדיווחים העליונים, יוסתר כסתר עליון מאיתנו כמלאכים בנוסחת האמת לשלום, וללא טעויות בדברים חיצוניים קרובים לחכמת האמת. והוא יהיה גם כדי לקדם אל קצה את בעלי השריון שמסביב לנו, לחייב אותם בבריאות מדמשק הנבחרת עמוק, ובדרגות שונות, כשתרוויחו סכום של שלושים אלף שקלים מאותה אגודה.

 

 

(כד)

 

1. הרפורמה בצורת מבנה אלהי סולארי תהיה מתאימה במיוחד, לאלה שיביאו לזיווגה השלם של חברה ישראלית כולה, בפקודה אחת אמוציונאלית מצד אחד, ומצד שני גם לאלה שיביאו בחשבון את היכולות המיוחדות שלה, כדי ללמד בקצב ראשון את המודיעין של העם הישראלי, כיצד לדבר על כך באופן אישי לאחר גיוס כספים בעוד שנתיים, כשהחמה תשתמש ברכוש חוצה דרכים לעומתכם שוב ושוב, וכאשר ייוודע הבכי האוניברסאלי אצל כל הדורשים הצעירים, כדי לשמור על כבודו של מנהל הכוחות אל יסוד האדמה.

 

2. אחריות היסטורית בגבול הצפון לשלושת השנים הבאות, תבוא מלשון פיו של שר לבכירים במיטבם, כדי לקבל ממנו חומרים חדשים, וכדי לעשות דין וחשבון עולמי באליפות סגנו של שר לענייניי מתים בחודשיי אלול ותשרי, בקטע פסיכולוגי בו יחייגו אל הענקים אשר ייתנו את תשובתם המיידית לכול אחת ואחד, בפינה ימנית אשר מולו של האתמול.

 

3. המון בני אדם בסביבת דרום הבניין הירושלמי האדום, יהיו באינטרנט בצורה ממשית, ולהם יימסר כנאמר באופן ברור ומסודר בראש השנה - שהמעריב בקו הטלפון, הוא בעל יכולת לפתח הרבה רעיונות, ולפתח הרבה יצירות משתי נקודות יפות ורצופות, כשהוא יגיע בטרם שתיוודע התייחסותו של שר המדע, אל כל  רעיו הנוגעים בדבר המושלם.

 

 

(כה)

 

1. אנחנו נביא אליכם דברים חדשים משפת האזרח העולמי, כדי לחדש ימים אבודים, וכשתהיה החלטה בשיר לגביי המפה האזרחית. אנחנו גם נהיה באסטרטגיה למען פאר ינון שמו לפנינו כמלאכיי האלהים, ואז יהיה כינוס לילי כדי לפתוח במשבר חדש. ותהיה גם שאלת הזמן ליד הבניין העברי החדש, שם אנשיי ציבור כללי יעזרו לכם בתוכו של השלב הבא, כדי לייצר חבילה רוחנית אחת בלי קושי רב, וכל ארגון שיבוא מחר לספר ולחדש, יבוא מהנגר.

 

2. עמוד שדרה ירצה הרגל משולש, ואז זה אמור להוסיף חדשות בשביל הגאונים. העומס הראשי הכבד באפס נקודה שמונה יפחת מהונגריה, ויהיה מכוון לתבנית: אַתְ הראשונה שם למעלה, כשזה יהיה טוב לחתונה, ואת תבואי מפינו גם לתקשורת שבחדר המשפחה, כמו שאני מדברת ממש איתך.

 

3. תנאים קואליציוניים בישראל בשיתופו של האש-קול, יבוצעו בחלק גדול מן הזמן,  על ידיי התנועה לתעשייה אווירית רוסית, והמנהיג האנגלי מאנשי האופוזיציה, יהיה חייב להראות את צילומם של רצונות אפשריים מהחמה, כשאני לו אפרש פרסומות שלפעמים יהיה קשה מאוד להתמודד עם תוכנן, וכאשר ההסתדרות העיתונאית תופיע לה בעוד זמן מועט, בהשפעה רגילה ומועילה, מוועידה ציונית אחרת.

 

 

(כו)

 

1.  האחרון שיישאר בשטח אשר בביתו הציבורי בדנמרק, יעסוק בעבודת אל חנן, למשך חודש ושנתיים. ואז יהיה נאומו הקצר שייצר אדישות כלפי בני אדם במרכז - נאום אשר יציל את הנאמן המובחר, כדי לזכותו תמיד באור קדימה אשר בקריית מלאכי, על ידי חמישה שופטים מאזור תעשייה שברצועה אחרונה, ולזכות גם את אלה שיסיימו את עבודתם, כאשר הזמרת העליונה תוריד את הדופק מעליו.

 

2. מובן מאוד יהיה תפקידו של הלונה פארק הקדוש בעל שתי רכבות מרחפות עם כל הדברים הנכונים שבתוכן קדימה כשיקראו לדבר לחזור בתשובה. ובמוסדות ציבוריים אור יקרה כשמלאך יבוא לבדו ויצייר אדם מושלם. והתגובה הנכונה ביותר לכך תהיה במערכת החמה הממונעת אפילו בהיותה בשדה, כשהיא תרשום את זמננו גם בתוך ערפל במבנה מוצל, וגם כשהיא תעשה בדיוק את אותו דבר המאוד מוכר.

 

3. בחודש הבא, פרשנות גנטית מישראל, ורשלנות ירושלמית כולה, יטופלו באמת ובדעה נוספת, כדי לאמור דבר לעשותו מאת יהוה צבאות מציון, מבלי להתייחס לדיווח הבא שיבוא יחד עם השעון המזומן הבא.

 

 

(כז)הונגהה

 

1. יש לנו מלא חתונות בשבת ביהודה ושומרון כדי לתת עמידה יציבה למלך המשיח הגדול, במטרה לראות שלום במציאות חדשה של אחד או שני עבריינים, כשאף אחד מהם לא יידבר באחוזים, ואפילו יותר משלוש פעמים. ומן הראוי שחיסול מדויק כזה כשאתה בתמונה בעניין אחר ובחזרה גנראלית מול שכנים בארצות הברית, יהא מתברר בעוד חודשיים, כמו סיפור אהבה באוטונומיה שבבית דין לעשיית השינוי הגדול בפילדלפיה.

 

2. בתקופת חייו של סאדם חוסן בדרך הביתה, ייכשל השרות המנטאלי בין השאר, מעודף יבואנים מתוך שאלת יסוד, וכשאנחנו במקום לתת עשר שנים יציבות אותן את יודעת לקבל, אנחנו ניתן ונשלם המין בעוד שנתיים גדולות, גדולות מאוד, כשאין שום דבר היוצא מפינו שלא לאמור.

 

3. יהיה צורך להשתלב בתהליך ההילולה הגדולה בעקומת הפעילות ממרכז הקהילה העברית, כשבן אדם יוכל לפעול בתוך סביבתו, ולהיראות נכון ביותר למצלמות הנושמות, במשך ארבעה שבועות ויותר, בהתקדמות מואצת לתוך עצמו.

 

 

(כח)

 

1. הוא יעשה סיבוב ארוך בוויכוח מפלגתי נוסף ביפן, וברגעיי הסוף בחודש סיוון, הוא יכלול אותנו המלאכים בפגישה מרכזית הדומה לכם במעמד הזמן, כדי לפתוח את האשפה הזאת בתחושה של ילד בן שש, כשיש חדש לדברי חיים, וכשטוב להיות ביחד ובאופן חופשי, להאיץ לכם בשלבים את דפיקות הלב הקצביות.

 

2. בשנות האלפיים בכזו ישראליות, כל אחד ייכנס אל סדר יום באפיק לילה של יום האתמול בהשתתפות עצמית, כְּשֶׁצִיוּן ישראלי יהיה רוב הזמן בכל האזור שבאופק הגדול, ומלחמת עולם עדיין לא תסתיים ביהודה ושומרון, באמונה שלמה שביחד עם הזמן, של יום שישי בשבוע הבא.

 

3. ממוקמים הם חומותיו של אדון עליון, ואכן כל הסביבה הזו מוכנה  וגם קולותיה, לרצוח את משכורותיו, ועכשיו גם הזירה של המדינה הישראלית תראה לו חותמת קדמית, כשבטיול נקמה אל הגיהינום, תסתיים לה חלוקה חיובית ומדויקת של מצלמה מפוארת מלשכת עבודה, וכשעני יוחזק לפי מה שנרמז בשיחה קודמת, על ידי כמה מדינות שברמזור לבן, כדי לסגור.

 

 

(כט)

 

1. בשיא נדיבות, העניין העקרוני לו מידע מדיני, יפתח מחר באור ירוק משפחתי ובמישור בין לאומי, כשפוליטיקאים בטבריה יהיו מתייחסים לעבודה שחורה בסיסמה ריקה, וכאשר ישתנה מעמדם שהיה לפניי שבוע. ומכל המינים הדתיים והמסורתיים, יהיו אלה המתנחלים אשר יבואו מוכנים לעניין, כשלהם מקלט מדיני עברי בתוכו של הזמן הנוכחי.

 

2. הוא בכל זאת יעביר הרבה תשלומים להקמתה של מדינה עברית, בשם ארגון אלהי בארבעת ימי עבודה. ובהתמודדות אשר תהיה בישיבת ממשלה, על הגדרה עצמית ירושלמית  החייבת נסיעת חינם בזאת החלטה, הוא יהיה מאוד ייחודי.

 

3. על אש קטנה באנגולה, הלב יהיה זכאי להגיע למטרות שלא בעניינו של זמן, כאשר בשיטה חדשה בים גדול של נתניהו, תתקבל לאלתר הזדמנות לפרק את הזמן בחינם, גם כשהכוח המלא והכוח המרכזי יגרמו לבריאות תקינה, אשר לא תחסר את התנאי ההולך ופוחת במושגי ההתנהגות, שביומיים האחרונים.

 

 

(ל)

 

1.  בחודשים הבאים נזמין עבורו באמצעות בית משפט ברמה אחרת ובאחדות פרטית, את המעדנים הפילוסופיים ההלכתיים בדרך הסלולה לחברת חשמל ירדנית. ובשיקול דעתו של המשיח הגדול אשר בדרך אלהית חוקית, ייוצר הבדל משמעותי במדור בין לאומי, כפי שהדברים אמורים להיות בינו לבין המשלם הכלכלי הידוע, על דרך גבולה של מחשבה בסיבה חוקית, על מנת להגיע למטרה מאוד מוצלחת.

 

2.   בראש כבד כמו שאתה תרצה לדעת, אני מאוד אוהבת מעל ומעבר את המשחק כדי לאסוף את הצלחות, כשבחלק גדול מהתור הזה אתה תרוויח מנורה קטנה בגבולו של מחנה פליטים שבפולין, בעוד כחמישים שנים, כשיהיו כאן סימנים טלפוניים כדבר המשיח הגדול, שהם כפנסים להאיר יותר ויותר את החשכה שבחנות הנעליים.

 

3. כמלאך אלהים, אט לאט אביא לכם ממנו כסא נכון בלילה אחד של השנה הבאה, כשהרגשה שקופה תתרומם כדי להיות מאוזנת, ושותפה לאירוע מרכזי של היצירתי אשר בפעילות תקשורתית, ושל קבוצת מתאבדים ממניטובה שבקנדה, כשנשים לב בעיניים שחורות על מרכיבי הנשמה, וייוודע לנו משהו שיעזור לכולם לבדוק את הקול לאורכם של שידורים ישירים ואלהיים.

 

 

(לא)

 

1. מונחים חסרי כתב דיגיטאלי יוכנסו לקופסאות עמוקות מאוד,  כשהכוונה לכניסתם תצא מהדפנות הפתוחות, וזה יהיה כמעט בלעדי לארץ מצרים ולשלטי ישראל, כאשר במשרדי ההנהלה המרכזית הם ייראו מזווית שונה המוכנה להם לשנה באה, בתחילת חודש אדר, בארבעים אלף עמודים של תקווה, כשאת חלקם נציע להעברה, אל מכרז עולמי קטן שיהיה קשור כל הזמן לשלום שמעבר לקו האדום, וחלקו אשר בעימות תוקפני יהיה קודח את הקיר האלהי, כדי לעבור דרכו אל תוכו של האור.

 

2. במשך ארבעה חודשים ישראליים, נחשוב שההיסטוריה הלוחמת תתרחש על רקע נמוך לעומתם של שבעים וחמישה חבריי כנסת. ובמזל טוב מיוחד, נקבל לרשותנו זמן ללא הגבלה, על מנת להראות תשומת לב מיוחסת אל שמונת הנבחרים, בעקבות החופש הקרוב בירואל, כשהקהל המצוי בכל המובנים יידע חזק מאוד על האמון הכלכלי האמיתי, שיקדם את ניהולו של הדו שיח הישראלי אלהי.

 

3. הוא יעשה דין וחשבון לעצמו במרכזו של אור חשמלי שבעוד תשע מאות ואחת שנים, כשיהיו עליו תמונות מפתח הפועלות במדיניות מתונה ובשיתוף פעולה עם ראש ממשלה הונגרי. וכאשר כולם ייפרדו ממגרעת נשקם, את תחפשי אצלו סגולה של מתנדבים, וגם תחפשי סביבו את אנשי הרובע היהודי הירושלמי, כדי להכניסם אל חובה מוסרית לגבי יחסם האנושי לסביבתם העברית, תוך כדי דרישה ממשלתית נחרצת מאיתם, ובשיתוף פעולה שתבוא מחברת חשמל אשר בבניין גבוה ביותר לסביבתם הפרטית.

 

 

(לב)

 

1. הוא יעבור לצד ציוני שני כשאין דבר פחות חשוב עבורו מאשר מלוא חשבון עולמי, כדוגמת המשך לחשיבתו של המיליונר הצרפתי ללא התנגדותו האישית, וגם ללא תנאים מיוחדים במחשבה כללית, כשברשויות המקומיות לא יהיו עוד הרבה שאלות לגבי האזורים שנעשו למענו בצדק, עם האלמנט הציוני החופשי, ובכל דבר שאינו אחר במרכז ביטחוני.

 

2. הסיפור שבמשך שעה ארוכה יחליף את קולה של חולת המחניים, כשהקול האלוהי יהיה מובן יותר טוב מאליו שיתחיל  ממחרתיים, יסופר מפי המשיח הגדול מעת שיעלה שופט מחוזי באופן אישי אל מי שיביא אותו אל מדף האופציה המועילה ביותר, להחזיק מעמד גבוה לעומתה של ידיעה הדורשת את הסדר הקבוע שבפתיחת דלתות נחושת שלמות, וכן לעמידה מקומית מול דלת אלקטרונית במשך יותר ממאה ימים רצופים במרכז אנושי מיוחד, כשעורך דין שלנו, גם השבוע יהיה בפעולה צבאית.

 

3. אנחנו נמשיך את הדיון הכלכלי בערך מילוני כלשהו, שאינו  מחוסר במשך כל הזמן את הדרך אל עמדות המחר, המלאות בפרטים נוספים ליומיים שלושה מראש בסיוע אלהי לוועדת חקירה פלשתינאית, ובתדמית יוקרה שנתית, שעדיין לא נותנת לכם כדוגמה את עצם נוכחותם של תומכים בחקלאות, אשר יעבירו אתכם למרכז כלכלי אמריקני חדש.

 

 

(לג)

 

1.  אנחנו נוריד באופן מלא, בהיוודע לכם הַדָבָר בקטע מיידי עברי, את רה הארגון האלהי, לאזור מכירה באפריל. אנחנו נתקדם יחסית לזמן ישן אשר בארץ מובטחת עד מטרה לחילופי אש, שתהיה תמיד במצב של אי תנועה בטיול ענק ופנטסטי בהישגיו, שיתאפשר באמונה חדשה ובהחלטה נכונה אשר ביד חזקה.

 

2. בשבוע הבא של חודש פברואר, ימשיכו מחשבות נעות, לגלות מניסיוננו את שער המצלמה עם פתיחת העונה השלישית מִבַּת שלושים בסיפור אריה, לנו כמלאכי אלהים חזקים ביותר, כדי לראות מאתנו אוֹרֵחַ כזה בגילכם, באימפריה שבתהליך אנושי, ובשירות יוצא מן הכלל האיטלקי.

 

3.  היא בידה תחזור לקבל על עצמה,  את האיזון הנכון באמצעות התורה העברית,  בעת חזרה אל עשרים אחוז ועד למאה אחוז שבתחילת הדרך לשידור חוזר, כדי לכבוש את העולם כולו, בשם הפרטי של פאר הנביא האלהי.

 

 

(לד)

 

1. ובאותו עניין מקומי יהיו בהן נקודות ראייה לעשות קירבה לפתח תקווה, כשאנו נדע את הכוונות הרצויות לכם מאוד לשלוט מתוך הערפל, כדי שתוכלו להביא כותרות מועילות ביותר מתוך שמחה אל זירתכם הישראלית, ולהבין את סדרת העצמות היבשות של החברים שלא יהיו כשער מתחיל להסגר במשמעות הערב להיסטוריה, אף ששואלים אותנו תמיד, על עניין הראיה, חוץ מאשר בשעות האפלה.

 

2. בחודש יולי הבא, אנחנו נקבל נתון אלקטרוני של עשר דקות מגבול הצפון, כשלפעמים הפוליטיקה הרומנית תהיה על בימה כלכלית, וכאשר יגיע נוסע מכל החנויות אל חניון מרכזי, כדי להוכיח במתח גבוה, ובדברים אחרים, את מה שאנחנו נשמע ממנו על השלום, בלא הפתעה בולטת במיוחד.

 

3. אנחנו נשרוף את מה שהיה חסר לו בדמיונו, וננהל סופית למענו את קיומו הסולארי, להוציאו מחדש עקב כך,  למקום לא רחוק בארצות הברית, כדי להביאו למגרש גדול שם תחילתו של מסלול ישר. וגם ניתן לו ביטחון להמשך חייו בחיבור גופו הנכון, כדי לחדור פנימה אל תוכו, אם יירצה לבקר המוות שלפניו בארגונים כאלה או אחרים מיום יוד באלול והלאה, בעין חדה ובמטרה מיוחדת בשלמותה.

 

 

(לה)

 

1. אנחנו נצטרך יסודות איתנים לעת היכולת להוציא לפועל למיודעינו הלודאי בדרך המלכים, את הדבר בעל קשר מקומי, שממנו זעזענו אותו נפשית בכל יום אלהי, מתוך אלבום עולמי בתשובה להמתנה זמנית, ולהתחיל את הדרך לרכישתם בזמן, של שני מיליארד שקלים, כשנרצה להתרחק מכאן במאת אחוזים מחיי האדם האנושי.

 

2.  בשדות יעקב, יאזל לי זמן מיותר במלוא הגבלה ישראלית, ובדרישת מחאה היא תפונה ממקומה באותה שעה מרשימה ארוכה, כשהיא תמצא את הזמן לטפל גם במשפחתה. וכשכל כך הרבה גברים ונשים לשעבר ימצאו פתרון קבוע וחסר תקדים בעוד מספר שנים, לטובת ארגון אלהי משותף, כדי לעשות זאת כנראה ביכולת יסודית, וכדי לפתור את הבעיה בצורה נכונה מאוד וחזותית.

 

3. בעל מושבים אדומים, הוא שיעמוד ראשון באחוז התאונה לציין מצב אנושי באהבה, כדיי לראות ללא שייכות לשום מקום, את הפתח הקטן המבריק יחסית שיהיה מעניין בעושר עברי, להיות לו להצלחה בשנה באה על חלונות בגבעת זאב, בעת הצורך שלו לתום לב פועם.

 

 

(לו)

 

1. גבעת שאול תקום לרקוד ויהיה לזה סוף בחנויות רבות. את הזמן הקרוב יבלבלו ביחד עד שיסתדרו. ובהמשך - הקול יהיה מוכר לה כדי להשלים מדינה קטנה, והוא ימצא את חבריו באזור השפלה, כשיגלו לה את הסוד שבחדשות, וכששניהם יוכלו לחזור הביתה עם אלפיים נקודות בחודש, שאותם ירצה הוא למכור.

 

2. באופק מפלגתי קדמי על חשבוננו לדוגמה, יהיו נמצאות סריקות שימצאו את החבילה המרכזית, כשהוא ילך יחדיו בבדיקה יסודית, אל ישיבה לה תוצאה קצרה בזכות האמת, וכאשר הראש יהיה בסדר, בסדר לשאול: איך אני יכול לשפר את הגשם הלילה ?

 

3. בתנאי של רבע הזדמנות פתאומית שתהיה השבוע במשפט נכון, יבוא בעל אדום בתהילה, ויביט באמצע הדיבור על טלוויזיה נוכחית בדירה מתוך אמונה שלמה, ובסדר תמידי הוא יעלה על ערוץ תקשורת איסלנדי כמו שצריך, ומקבלי השכונות באחוז ההמתנה, יעלו לאט לאט בחזרה אליו, ואל ממלכה בחייו.

 

 

(לז)

 

1. צבאות האש השרופה הם בעלי יכולת לקרוא למלחמה המשמעותית באופן פרלמנטארי. וכשהם כמעט אותו דבר – הם יחשבו לעניין שמתייחס לקול המון חזאי אווירי פעם אחת בשנה עברית, וגם יחשבו על יכולות בני אדם בחלקם לחדש בזמן, את חומר הנפץ הידידותי למנגנון שעון בהיר, כשהכול בסדר בסדר גמור.

 

2. בממשלה גדולה הכול צפוף, ויש תמונה לכל מצב. יש לשים לב יקר וחיובי במיוחד, על מרכיבי כל הנשמה בהקדש הזמן הנוכחי, אשר בעמודי חשמל שברחבי החיים לעולם.

 

3. בשעות קטנות של לילה, פרקליטות אוסטרלית תצא לדרך. עוד מדינה תכובד ותמשיך את עצמה חזק מאוד, וזה יוכל לשמש רשת בירוקרטית שנתית שתתחיל לפעול מחודש אוגוסט הבא פעם אחת בשנה. יהיה בזה משהו לקדם מציאות של ממש בהדפסה מהירה. יהיה זה גם אחד השירים המועילים ביותר לגאולה. אנחנו ניתן לכם שם מועמד עיקרי לממשלה, רק למחרת בשעת הזריחה. יהיו לו הרבה אנרגיות חיוביות והרבה מאוד כסף יקר, וזה דבר שחשוב לאינטרנט, כשהיסודות לשבוע הבא צריכים לבוא רק מהחמה.

 

 

(לח)

 

1. נשים אקטואליות קרובות לנקודת מרכז, יבואו כשופטות מצדו האחד של ישוב עברי, כדי לשפוט את משפט האל יהוה הכלל עולמי, ויוכלו גם להועיל לו יותר בערפל שבעיר, לפרסם את האשראי האלהי בפיקוח עולמי חד צדדי – ויהיה זה פיקוח של שופטות הנושאים המעניינים ביותר את אנשיי הקואליציה הממשלתית שיחליטו להעביר עם זה הזמן, כציבור חיוני מרכזי יותר כנראה לראש ממשלה, את כל מספרי הטלפונים הניידים הציבוריים שברשותם המלכותית.

 

2. חוסר בעיה ציבורית ממלכתית, אצל בונה המַצֵבָה בתרבות מלאה בשעתיים קטגוריות עגולות, ובאלף ושבע מאות תשומות לב שקל פוטנציאלי, יהיה מעבר לזמן ירחי במאה ועשרים קילומטרים מכאן, המלאים חורים משולשים, ומס רכוש רוחני. ויחד עם זאת הם ישקלו קל וחומר, כדי להיות מיוחסים לחומר בלתי צפוף במבנהו, גם לראייתה של העין האלקטרונית.

 

3. הם יביאו לו לראות ארבע נקודות לשיפור גבול המעלות, ומשם יצאו אריות לתיכון מרכזי, כדי להעביר את עצמם אל שר אוצר עברי, שיגלה להם את רוצחו של שולח המכתבים. ובשמו הוא יוכל בקרוב לדבר איתם את שהם חברו מן החלל מיזמן מיזמן. ובסדר גמור הם יגיעו לפינות עבריות מתאימות, ובמזל טוב להם הם יהיו גם בְּלַחַם איתו, בְּלַחַם איתו לשבוע הבא.

 

 

(לט)

 

1. לכל אחת ואחת אנחנו נדע את מסר תווי הפנים שלה ואת מצבה הפוליטי כלכלי למען עתידה, כשאחת מהן המיוחדת מברזיל, תגלה לעצמה דבר סודי ואנושי ביותר בדרגתו, וגם האם יהיו דברים כאלה או אחרים לגביי עת מרכזית שבמשך שבעים השנים הבאות, כשהשלום למענה יבוא מהעיר ירואל העברית מרכזית, שם פאר המשיח הגדול יהיה  בארבעים ושמונה מצבים, נוכח בפרוץ האדמה אל חליפה שבשכונת בניית כוח הברזל, ובעלת חיים תרצה להטביע עליו את דמותה כמו שלו יֵאָמֵר, להתחיל להרים את המטבע במשדר מיוחד ותמידי של פה אלהי.

 

2. נסיכת התעלה הקדושה תקבל כדורי מתכת בפרופיל נמוך אלהי, כאשר מיכל אור ימולא לשר הגנה עברי וישובח לעם ישראל. העם ימשיך לנוע בזרימה קדמית ובסיוע מידע, שיהיה באכסון מרכזי למשך מאתיים שנים שיופיעו למענו, כשההון פוליטי מדיני יהיה בתחילת הכוונה להגן על מי שיבוא אל יועץ משפטי ממשלתי,  אשר למעשה יהיה קרוב ביותר לעניינו של מודיעין מרכזי ומהיר ביותר.

 

3. אנחנו נימשל לשוכנות בבית זונות אשר קוראות מעיתון סיני אינטלקטואלי לו צבע אדום אל מול מבט סוער, כשבהסכמתכם המלכותית, כבודכם ימנה אותנו תמיד, למופקדות על כל בעל סימן טוב פוליטי וודאי באלהותו, בו סטודנטית לפילוסופיה עליונה ועירונית במקומה הקבוע, כשהיא כדגל ממונע מאתנו, תהיה מוסמכת לחזור לעבודתה העברית, כדי לסמל גם את הנשיות הקדושה המתהלכת בקלות על פני המים בים מורם אל השמאל ואל הימין.

 

 

(מ)

 

1. זה יהיה היסוד להמשך קיומנו הנצחי, ופתיחתו בכלל של המבוסס על מציאות מדינית בזה עולם עליון, המשתנה כל-כך כשמביטים עליו גם בצורתו הגיאוגראפית, כדי להוציא ממנו אות עברי בקול אדם כענבל לו קט-קול אלהי חלש ומתחדש.

 

2. כבר מפעם ראשונה במלחמה, ובאמצעות איזה שהוא מסר אישי נכון, שיבוא מתוכה של למידה נכונה על נושאים כאלה ואחרים בפעילות פוליטית מרכזית, הנסיכה תיקח לעצמה להיות תמיד בתוכו של זמן סביר ומדויק, כדי להצטרף לתחום כלכלי בשיא אחד בלבד, ולהיות במקום שבו היא תתגורר מעל עשר שנים ויותר, כדי לשאול עליך מישראל, בשביל להיוותר כיחידה בליגה עברית עליונה.

 

3.  על-פי נתונים מסיור מושלם שבאיטליה, יש להיות בכלל היום בתוספת כמה מטענים מאשדוד. והדבר יסוכם לשיטת בחירות אזוריות ללא שום ספק בעמדתנו, וגם לשיטת אדמה אשר בחלונות מקומיים, כשקבוצה סולארית מלכותית תהיה ערוכה מראש אל חודש אב הבא. וכשחלק מהדברים ירוצו יחד, כדי להמשיך לעזור ולסייע לכל משפחה מורחבת, כשהנותרים כך בישראל, אמורים להמשיך לחקור את ההוויה האלהית וסביבותיה, גם באמצעות חדירת קול ואור עד למעמקיו של הים הטהור.

 

 

(מא)

 

1.  הנולד ראשון כמינעל אלהי יעלה יום יום עם שחר בחשבונו המיוחד אל תוכו של אור. ובשילוב עתיד אל ממלכה אלהית יצא הנביא האלהי - פאר מלך המשיח הגדול והעברי, בגבורות על הארץ. ובחתימה לעת מלאה בזכויות אדם על חשבון שלטון החוק ביסודות איתנים, הוא יהיה גם האיש שינחת מהצפון אל הדרום.

 

2.  במלוא אנרגיות חיוביות, יהיו הן בעת אשר לה כוח סולארי עברי בטמפרטורות בלתי רגילות, בשעת הקלטת התפילות העבריות אל תוך היכל הקדושה - תפילות אשר יהיו במצב מודרך וישראלי לשנים רבות וטובות עם הקשר ציבורי. ואלו הן תפילות שיתנו לכם הזדמנויות בדרך כלל, גם כאשר מנהיג רוחני מדיני יגלה סוג של פרידה זמנית, ויעלה חיוך על שפתיים בגללן, וגם כדי להשתתף בהגרלה מכוונת לראש ממשלה עברית.

 

3.  בוא יבוא שוב ושוב מאבקנו, להנציח את העם המזרחי בתיאום מושלם לטובת נשים וטף, כדי לייצר אמונה אופטימית, ולהילחם באמצעותה במחזיקי דוחות מלחמה בחישוב ייעודי ואיכותי, כשהחובה תהא גם לשמוע אותם מתוך רצונם הגדול להיגאל, וכאשר האחראית על הדרך הטכנולוגית תתמלא ביכולת הפסקה חמה, בגוף נקבי ראשון מאת חברי קבוצה השווה לשמונים וחמישה מיליון בני אדם.

 

 

(מב)

 

1.  בשבוע הבא יותר מכל זמן אחר לבני אדם ויותר, יש להעלות בעשירית האחוז את מלוא הקרן הצבאית ברחובות העיר, כדי לבצע דרכה סדר מסוים להצבעת הקואליציה במחיר של שמונה שקלים בלבד חסר שלושה, ולהביא חלב מוצהב לעולם, כדי למלא את רצונו המיוחד של אור בהיר, כנראה בחודש אפריל הבא, בצורת מלחמה.

 

2.  הפרישה מתפקידו כמנהיג מפלגה בחודש שביעי, תחייב אצלו תמיד את הגישה לטרמינל. והוא יישאר נגר החדר היסודי בתוך סיפור ארוך ביותר, התומך בריבון העולם, כשיש לו מתחת לאדמה שוליים כל כך הרבה וכבוד עצמי רב. ויהיה למנהיג גם רכב אש באופן זמני, כדי להגיע למנהלת רשות השידור בכלל הציבור האזרחי.

 

3. שתי מחיאות כפיים יהיו סמוך לרמזור הישוב וליד הבניין בעל המאה ושלושים ברורים ממשלתיים, כדי לזהות בגדול את המשיח הגדול ביכולת מלחמה לה אור עולמי, להאיר עשרים וארבעה נעדרים בשובו לבד לעמדת הנוכחים.

 

 

(מג)

 

1. לצורך עניין ביטחוני עולמי בתפיסה בין לאומית, הסולידאריות שהוא יבקש לעצמו בהורדות ישראליות במיוחד, תשמור לבבות בדמיונו. ומה שחשוב יכול להיות גם נכון במערכת מדינית לשלמות המין, כשיחסים חברתיים כלל עולמיים באותם דברים מלאי אנרגיות, יבואו ממקום אחר למלא את שליחותו - וזאת גם בהינתן הכבוד הלאומי לדורותיו הבאים.

 

2. כל כתביי הרדיפה במשא ומתן שבדרך עוצמת הפלדה, שיצליחו בתוקף לעזור בפרטי מלחמה, יהיו כדי להשיג יכולות על אנושיות, במרדף אחרי בני ישראל עד לפרטיותם, בשביל שאף אחד לא ידע על הקרקע, לתרגל את המצבים הבינוניים בירושלים, בניגוד לכול הישראלים האחרים, ובאופן מוחלט מהעבודה המאורגנת לטובת האור מלחמה.

 
3. במונחים אחרים הם יהיו ניכרים בשליטה אלהית למען זכויות אדם עיקריות, כאשר תבער אש מלחמה מאותן הזדמנויות בהן תאונות דרכים יפסקו להשפיע, כשהוא כאן באלברטה לצדי, כעשרים וארבע שעות בהיגיון הגוף השני של יום רביעי בזמן החדשות, וכשטוב לבן אדם שהוא עשוי מכול הכבוד המגיע לו בהחלט.

 

 

(מד)

 

1. כשתלמדו לדעת מעשרה לאוגוסט, את מה שטוב לכם מחברת חשמל מרכזית, וכשתשולם לתפקידו של המשיח הגדול האחריות האלהית בתוכו של מהלך מדיני זה או אחר, תהיה שיחת טלפון אחת בלבד מאת המלך, אל אנשי יחידות אש חשמליות, בקשר למה שהיה היסטורי למדינת נפאל, ולשרות ציבורי שינתן לה בתוך דרכה.

 

2. בהצלחה רבה מאוד, את מה שבתורת האור הוא יוכל ללמוד מדי שבוע מסביבת האשקולות, בזכות התקשור הסולארי שביניהם - כאשר מתוך כך, הטכנאים הסולאריים הם שיביאו את הקשר האלהי לאלתר, כדי לסייע בזימון מושלם, כי כנראה שלעתים רחוקות מאוד יהיו כנראה גם הפסקות חשמל, אף על פי שלא תהיה שום בעיה לגרום לתקשורת יעילה ומיוחדת, דווקא בהרדמה אשר תהיה בחצות הלילה השחור.

 

3. אלו שיחזרו מן הצבא הטורקי לאחר שש שנים של מסע יומי, ייחתמו כל אחד ואחת בזרועותיו, על המסובך ביותר שהיא כתבה בעבורו, כאשר כלפי מטה לו מעבירים עזרה ראשונה מן האחרים, הבאים מן העבר העטוף מדיי בארץ הלבנון.

 

 

(מה)

 

1. יותר מדי אור מואר ישנו על אובייקט טורקי משורה ראשונה שבעמדת זמן נוכחי. וזה יהיה יותר מדי פרטי, ובדמיון מיוחד שיכול להיות מתאים גם לאיטלקי ראשון, אשר משאו הירחי יהיה ארוך עד לאן הדרך האלהית. ויותר מדי דברים יוכלו להתרחש כי הוא מבוגר חמש, חמש וחצי שנים, ובמקרה טוב ונבון, פאר המשיח הגדול והעברי הוא הטייס האלהי היחיד והראשון, שינהל עבור האל את כוחותיו העליונים אל יסודות האדמה.

 

2. מותר יחד איתו לשלב חוקים מדויקים בהנדסה שחורה מצפון ומדרום ממזרח וממערב, והמשא ומתן העברי מעבר לכך, יהיה טוב מאוד לדעת בו הסתר גנטי מושלם לגבי כל מערכות המשפט והביטחון במדינה, ועמדתי השבוע תהיה בארץ ישראל, ומהשבוע הבא תהא העמדה בין דתיים וחרדים לבין חילונים לְאַחֵד ולתמיד.

 

3. אני יכולה מהשבוע הבא, יום יום בתדירות גבוהה להוציאו לכיוון גשום, ויודעת על מה ואיך לשמור עליו מאוד. ובהיגיון מושלם לקיים את האפשרויות המיוחדות של ימים באים לגביו, כששבוע, חודשים ואף שנים, אראה לו תרבויות של אנשים מן התנ"ך האזרחי, אשר בשרות לאומי, ובמערכת זמן היסטורי עברי של עוד שנתיים ויותר, ושיהיו גם בהתייחסות ווירטואלית נבואית לאמת חוקית.

 

 

(מו)

 

1. אנחנו נסכם בריאות והצלחה במשדר מיוחד לו שבע צורות של מוקדיי ראיה, אשר יגלו לו דברים נכונים על האישה ששפכה עליו את דינה האקטואלי בברזיל, איכן שהוא היה נמצא מטפס לבד לעולם אחר, כראש ממשלה כמו בשבוע שעבר. וכשקול אחד יהיה כקולה של כוס מים זורמים בזרועותיו של המסובך ביותר, שהיא תכתוב עליו את תוכנם של יסודות האדמה. וכלפי מעלה הם יעבירו לו את האמונה העברית הנכונה ביותר, וגם את הביטחון הרב לאומי, באמצעות טבעו של עברי ראשון מהדיווח הבא.

 

 
Facebook

‎Peer Yonati likes

  
לחץ/י את ה-LIKE ל- Peer Yonati 
ולאתר הקדוש הזה ! 
Create your Like Bade
 ---------------------------------------------

הַנָּבִיא פְּאֵר יוֹנָתִי
מֶ לֶ ךְ  הָ ע וֹ לָ ם
כדמונרך עליון
אל-מוות לנפשו לרוחו ולנשמתו היחידה 
ולגופו חיים למשך זמן אינסוף ללא גבול.
 
השליח והפה לשמש
המלכות האלהית
והמארגן את אשקלות האלהים
כעבדיו ומשרתיו בצבאות מלחמה
להיות בו פאר יהוה האחד
אלמוות שבעצמות הגוף ובבשר ודם.

פאר יונתי המשיח והמלך הגדול.
------------------------------------------------

אל דף הפייסבוק (facebook) של
Peer Yonati לחץ/י כאן !
-----------------------------------------------------
גלויות ומכתבים מכול בני הדתות
לבקשות -
הצלחה, זיווג, אושר, פרנסה, רפואה...
אפשר לשלוח אל:
פאר יונתי ת.ד 6067 לוד.
 אל הדף הראשי של האתר לחץ/י כאן !
מהטכני של חיל האויר בחיפה אל בסיס תל-נוף כיום בסיס עקיר ליד גדרה כמצ"ק מ-1967 עד לדרגת סמל כולל אלימות גופנית קשה כלפיו עם סבל רב מאת סמל אחראי אזרח עובד צה"ל בשם: אפרים, שגם הכשיל את הקידום בדרגות - ועוד שש שנות מילואים באות יום כיפור כגאה בצה"ל ובמפקדיו
המלך פאר יונתי
תליון עברי - עיצוב, פאר יונתי
המשיח פאר בתחום המחשבים סיון תשסז - מאי 2007, בערך משנת 1979 במחשב האישי - קומודור 64
פאר המשיח - תלמיד בן 10 בית ספר ממשלתי ע"ש רמז בלוד
אתרוג ולולב תשל"ז - סוכות בכותל הירושלמי
לכתך אחריי", פאר יונתי, לוד, ישראל, 1990
וירא אלוהים את האור כי טוב", פאר יונתי, לוד, ישראל, אפריל 89
משה מקבל את לוחות הברית, ג'יימס טיסו, צרפת, 1836-1902
ספר תורה עטור מעיל רקום זהב, איטליה, המאה ה-18
לתמונות נוספות...
X סגור חלון
 ולאחר שתסיימ/י לקרוא לחץ/י על ה-X בסגור חלון זה,
כי החלון מסתיר את מה שמתחתיו !
הנביא פאר יונתי
אדון ומלך העולם
המשיח והמלך הגדול - 
השליח והפה לשמש
הקדושה ולזרועותיה.
העברית - ממשיכת היהדות | 
מאמינה וקדושה:
לנצרות, לאסלם, להינדואיזם, ליהדות, לבהאית
ולעוד כעשרת אלפי הדתות השונות
ברחבי העולם.
-------------------------------------------------
הלוגו של הדמונרך פאר יונתי
המשיח והמלך הגדול -
עיצוב הלוגו והגרפיקה:
הנביא והמלך פאר יונתי.
סמלי מקצת הדתות הקיימות:
נצרות.  אסלם.  הינדואיזם.  יהדות.