האור שלם
מאת פאר יונתי
הדמונרך העליון והתיארן האלוהי
מלך המשיח בן דוד
 
השליח והפה לשמש
המלכות האלוהית
ולקול שלה ששמו הוא: האלוהים
 


חפש בתכנים

נשמח בבקשה לדעת, מהיכן הגעתם לאתר הקדוש הזה :


לקישורים נוספים...

חברים

atahari (35)
Mor:] (29)
or_el0 (30)
sharonush (26)
nir morad (27)
ziyonhdd (68)
טל וצאק (31)
00010101 (0)
R.T.U (26)
ליאור בלוי (41)
"מצפון" (34)
yaniqq1 (39)
tomsi9 (27)
mag.tuch (58)
zisnir (32)
Amily6 (30)
השורד האחרון (33)
a.g.d (116)
tut_122222 (29)
cool5 (26)
DAVIDMARY (71)
valitkolitmalli (29)
בן ברוך (32)
לידופודי (29)
nov1234 (33)
סגאפו (44)
א ו ח נ ה (45)
דריושש[= (29)
tracs (33)
ראובן 10ן (26)
orpaz19 (33)
ghost333 (32)
חת*ך !גם מת*ך (26)
i am 2 smart (30)
yossi360 (29)
אוראל ביטון (86)
ms14 (30)
shin516679 (28)
מור בוהדנה (31)
ifats5 (39)
the girls (27)
~yhayahid1~ (29)
eli (61)
conap (105)
מאור מספר 3 (26)
כו(ס)ון (27)
יוסי (33)
קלף חזק (46)
ליאור דני ואלון (27)
love rock (32)
סימה20 (35)
dni din (27)
רויטל (45)
nira_ba (50)
~BATLUSHA~ (27)
מושיקה (25)
good123 (44)
doron (31)
קורצקי:] (48)
Mami (46)
חיות על החיים (27)
spitz (38)
holy~ (39)
saaida.amnon (33)
=]] עדנו'ש (26)
הבוקרת הצעירה! (28)
rigger (34)
אלירן אוחיון (32)
טיפ טיפ (41)
-kiss- (31)
shon (31)
magicpoint (44)
lini42 (28)
ארטשס (26)
~סתיווש~ (27)
coolboy12 (28)
smaka (38)
mosnagar (51)
אבישג חדד (34)
b-boy (31)
אתוש פרץ (31)
remix (30)
$$חנוש$$ (27)
דלמתי מלך (25)
httpmyrid (0)
מנהל הרדיו (30)
ג!ל*ת (28)
שרוני** (82)
zadi 2 (28)
להקה (25)
מלך הספורט (25)
גילו'ש (26)
m_)b (29)
y@kir! (31)
שחר (25)
ORBASKETBALL (28)
maaor (31)
meshi4 (27)
ים של פחד (40)
לורד וולדמורט (28)
camille98 (30)
naor999 (28)
מחכה לנסיך (25)
ליאל הכוסון (26)
omerta8 (26)
war cheif (48)
עומר המלך (25)
כעיעדידי (34)
omerg100 (28)
!*doron*! (37)
אלידור84 (72)
RNV (25)
~~מלך~~ (25)
נטענטע (25)
Amley (26)
סאסקה אוצ'יהא (45)
המלך1 (30)
ww=ww (32)
אביחי (32)
אסיה 14 (30)
שובב מגיל קטן (27)
redd (39)
DarkAngle (29)
(15)
יעולוצ' (29)
44Ron44 (28)
liquid45 (38)
1000בנימין (41)
יותמימאמי96 (26)
שמש חיה (46)
pipa (29)
rabashka (26)
yevgeny1994 (28)
אירווין (23)
נורי10 (66)
המלך פאר
 

ספר סוגיה אחרונה.

 

1.                על עיר מהשמים ידובר מהמעשה הראשון, כאשר מי שמשגיח על קיומה בצפיפות רבה ברצועת עזה, ידע למדוד תשעים וחמישה אחוזים משטחה, בנסיעה ארוכה מהמלחמה.

 

2.                יש לך לשון לה שיחת הקול שתלחץ על כולם בתוספת מדינית בארץ, בכמה שעות ביממה, כשהשוטר יבוא לחג שמח. ובלחיצת כפתור פעמיים בשנה אנחנו נבוא בפירוש הזמן אל ירושלם, לתת ההזדמנות למה שיכולנו לעשות למענך כמינעל האדם, אותך יש לשלם בנורא הזה.

 

3.                באמצעות מכשירי חשמל אני שואל על גוש קטיף בכמה שיותר אור, כדי לתת למינעל האדם טכנולוגיות חיים על כל מיני דברים. ובמשפחת ירואל חזון התנועה ברכבת אור החשמל, שולל את מה ששמעתם בתוכה של דומיה מקוצרת הקרובה מאוד ללבי.

 

4.                בשם יהוה צבאות האחד, אנחנו אומרים את מה שאינו ידוע לכם מתוך מלחמה בסיסמא קצרה יחד פעם לבדה, במזרח היום על האדמה. ובחצות היום, שעונכם קצר המועד מהפעם שעברה הוא בסדר גמור - לכן בפעולה גדולה, יש לקחת מנטרה של עשר דקות בצהריי היום, כדיי לאמור – "בסדר גמור...בסדר גמור...".

 

5.                המקומות המשתלמים ביותר שמורים לך כל-כך באופן ספונטאני, כאשר לפעמים נכון האחד על אחד בסיכוי על האדמה, עד שזה יהיה בכישלון שאינו מוחלט. ובהמשך לדבריך מול הר סיני אשר בשערי ציון, ראוי לציין כמה דברים חדשים מוועדת חוץ וביטחון, על הצפוי לך מהצד הישראלי בעוד שנה ושבעה חודשים. והאחוז שנפל מאת הנותר ממה שהותחל מאתמול, יקנה דרכים לדעת הכול במתכוון מושלם, וחוש התקווה בדרכים צריך להתנהל לכיוון אחד.

 

6.                מי שמאבד בהחלטה מהירה את כל הסביבה משלב התקווה, אין לו יותר דין וחשבון בימים אחרים במונח הזה אשר ברמת אביב. והרווח כשהוא נקי באומניות, לא כל-כך עובד במגע אינטימי, כששואלים אותך במכשיר קשר את מה שאתה רוצה לאמור בעוד חודש מאתמול.

 

7.                הדיווחים על איך שאתה מרגיש בשעה זו, אינם שורפים לגמרי את הסיכוי להגיע אל מקום הימצאותך. ולכן נחכה לך מהכוונה המשמעותית ביותר, כשהכול אפשרי בשבילך להגיד קודם כל – "אני תושב אזרחי בעולם העכשווי".

 

8.                אני זוכר את שבעת הקילומטרים בהם הייתי בגיל שבו שמעתי את האש-קול מהנשמה. ובמשמעות לרשויות אשפר את המצב, כדי לעמוד בעסק הזה בפרנסה גדולה בארבעה קילוגרמים ולהחזירם מייד למקומם, כשאפשרי גם ביקור הקול בתוך חצי יום שניתן לווסת אותו במזרח התיכון. וכשההדלקה מאש אל אש היא שמהווה תקשורת לחלוטין גם ביום השבת.

 

9.                בימים הקרובים לנושא הבטוח, כשנתחיל לעשות המשך חדש, אנחנו נענה לך ברקע שלפני הכוונה, גם במקרה שבו נקבל את הפרס הגדול עד ליום הזה. ובתשע דקות בלבד זה אינו חייב להיראות, ועל כן נשלם המין בינתיים, אמן, אמן - וזוהי השיטה להשיב על כל שאלה והארה.

 

10.           זאת תהיה מועצת הביטחון הכללי הפשוטה ביותר, שתהיה מסומלת במחיר של ארבעים שקלים חדשים כתוספת לשכר. ועל פי הנתונים המשפטיים, יש להיות בכלל היום בתוספת כמה מטענים באשדוד, כשהדבר המסוכם לשיטת הבחירות הוא עד עכשיו בלי שום ספק בעמדתנו לשיטת האדמה על פני הלבנה. ובקבוצה ערוכה מראש, חלק מהדברים הטעונים ירוצו יחד וימשיכו לעזור. והנתונים הקיימים רק בישראל אומרים, שהם יסייעו לחקור את ההוויה וסביבותיה כאת תנועת הדגים במעמקיי הים, כשהכאב ממנה הוא בלתי חוקי.

 

11.           יש להתייחס לבית משפט עליון רק בענייני חיים ומוות. על כל מקרה, סודות ההתנהגות המיוחדת בבתי המשפט, הם בהזדמנויות בלתי מפורשות. וזה היסוד להמשך קיומו ופתיחתו בכלל של המבוסס על המציאות המשפטית בזה העולם, התלוי על תבונת העברית היוצאת ממנו כענבל קטן בקול אלהי קדוש ומתחדש.

 

12.           אני הייתי באשקלון כדי לא למוטט את תוספת השכר כפי שאתם רוצים שזה ייקרה וזה ברור. ולצורכי רעידת האדמה גידלתי בראש במשך הזמן העירני לחלוטין, אות שלוי בן יעקב מדבר. אתם לא דרדרתם אותי והשארתם אותי עד למעלה על חוף ים המלח, כשציפורים מצייצות ופותחות כנף באלפיהן, במצב הנותן סיפוק מהבחינה הנפשית.

 

13.           כמובן שאתה מתוגבר כילד מפואר מהסוג הזה שאתה מאמין בו. ובדרישתך להתחבר לחברות תעשיה רבות, עלית לבד אל חמשת החודשים הקרובים. ובשיתוף פעולה עד לקבלת דברים כלשונך המהירה, יהיו שש מאות עמודים נמצאים בטיפול נמרץ.

 

14.           משהו מיוחד במרכזו של הצעד הקדוש אל כל העולם הבא כשופטים נבחרים, יכול להועיל יותר בערפל, לפרסומו של האשראי בפיקוח חד צדדי. והנושא של אנשי האופוזיציה שהחליטו לקום וללכת עם זה הזמן, נראה שבציבור העברי הוא חיוני ביותר למען ראש הממשלה.

 

15.           תוספת הבעה ציבורית כלפיי המצב שלך, כוללת הכי חזק שעתיים עגולות קטגוריות באלף ושבע מאות תשומות לב השקל הפוטנציאלי. ומעבר לזמן במאה ועשרים קילומטרים, קיימים מלא חורים נקודתיים ומס רכוש, ויחד עם זה גם קל וחומר רוחני.

 

16.           בכול הדברים בירושלים אנחנו בודקים על הפנים מצב פוליטי כלכלי אצל אחד מהם, כשברזיל ידע את המסר הנגלה. ולכן יש או אין דברים שיאמרו על כוס קפה בזמן המרכזי, כשהשלום הנגדי נמצא בירושלים. ואני פאר המשיח הגדול, בגיל חמישים וארבע לדוגמא, הייתי בעל חליפה עממית בשכונת הברזל. ובעלי החיים כעסו עלי כמי שאמר להם לסגור באחוזים את המטבע, כדי לקבל כדורי יום בפרופיל גבוה ביותר.

 

17.           אורכו של המשפט המלחמתי שונה לשר ההגנה ומשובח לעם ישראל. תמשיכו לנוע במידע כשהוא מרכזי. ההון הפוליטי האלהי יש בו הכוונה להגן בכיוון הנוכחי על היועץ המשפטי לממשלה, מההון הקודם שבעניין המרכזי. ומי אנחנו שנמשל לבתי זונות הקוראות קצת מהעיתון בצבע האדום, כאשר בהסכמתי מינו אותה יחסית גם לסטודנטית מעולה ועירונית, המסומנת לחזור מיד לעבודה הציבורית.

 

18.           יש לו פה גדול ופרנסה שמדובר בה על רמז לפרסום מודעה בתעודה הקרובה, וכולנו היום בעלי יכולת לבשורה טובה. וכל אחד בזרועותיו נמצא במסובך ביותר שהוא כתב לעצמו, וכלפי מטה מעבירים אליו עזרה ראשונה כשהמערכת הפוליטית בחצי הזמן של הדקות האחרונות.

 

19.           הוא היה יוצא דופן במשך ששים שנים ויותר בשרות ההתנדבותי וגם בזמר העברי. החלטתו להתנדב לשרות הלאומי הייתה מלאת חובות וקשורה היטב לתוכנית האירוח, כשהכוונה היא מדי פעם לעניים בלבד בתחילת דרכם הכלכלית, וכאשר ארבעה עשר אישים היו סמוכים ביותר וקרובים אליו ואל מעשיו.

 

20.           לקראת סיום פירוש דבריי הליכוד המערכתי, יש להוציא את הליכוד עם הכתבה של המזרח. ואתה עוד יכול לשלם פעמיים במשך כל הזמן בדיוק את אותו הדבר. ובחדשות טובות יש להגיד עתה שאנחנו חייבים לצאת גדולים, כשהחיים בגאולה הם מאוד שקטים. ובפרוצדורה בפעם הראשונה עם איזה שהוא מסר המתרחש בנושאים פוליטיים, ייקח זמן לאנשי התחום הכלכלי במקום מגוריה לשאול עלייך בשביל להיוותר בליגה העליונה, כשהטוב למראה העין הוא תמיד מרצונך.

 

21.           אני הנביא פאר מלך המשיח הגדול, יכול כל בוקר להיות בתדירות קול גבוהה, ויחד עם זאת אני יודע על מה ואיך לשמור על בני דורון הקדוש והעליון. ובהיגיון שאין לו דומה, קיימות אפשרויות אופטימיות של השבועות האחרונים. וכאשר שבועיים ושבוע אני רואה תרבויות של אנשים מן התנ"ך העולמי, בשרות הלאומי, שבמערכת הזמן של עוד שנתיים בטלוויזיה המערכתית. ובכול ההסברים האלה אין בהם שום בעיה ללא תשובה נכונה. אני אביא דף לבן עם צבעי זהב, אדום, ושחור, כדיי לקיים אצלנו עדות משפחתית חמה מאת חגית ואתי, והחלטנו להציף בחום גם את לבו של הבן זוהר הקדוש והטהור.

 

22.           החודש היה קצר ביותר לקול משפט המסדרון האינסופי שרציתי לאמור בדרך ארוכה, כשכול אופציה מגיע לדרכה מהממשלה ששלחה אותה. ועד היום הזה, בסדר רק הזמן עם כל הנס שבדרך כלל. והסוכנות אשר ביעד שלי והתנהגותי האלהית, הינם עם כל הלב שלנצח עודנו מתקתק. ופרטים נוספים אחרים הם גם חברים להחלפה תמידית, כשאני רואה אותם אצל השכן בדרגה שלי.

 

23.           נראה לכם את הידע במנורות הגדולות שבשורה הראשונה לשנה, ונשאל מה הקשר בין כל הצדדים אשר במילה האחרונה. יש דרישה אנושית לכול העניין הזה. "תפסיק את האייטם" - זה מה שביקשו ממני במחיר שאהיה שם ללא בליטה מרכזית. ישנם מאתיים דקות של צדקה כאשר נגד הקהל שלי בזוית אחרת צריך להילחם, ולבצע כמו חכם חד וחלק את מה שלאורך כל הדרך ומעבר לכל קצה.

 

24.           אני יושב במעמקים וזורה אור על עצמי כדי לעבור תקופה ארוכה בבידוד מוחלט כדבר נחוץ והיסטורי. אני מלא דרמה בזו המדינה הקדושה והעליונה. רוצה להגיד משהוא יותר ממה שידעתי לאמור בסבלנות. יש מה שחשוב להרבה מאוד זמן מוחלט, כשאת הרכב אל הנתיב החברתי ינהיג בן אדם אחד בלבד. קיימת האפשרות שאת הדרך למטרה מתוך כוונה ברורה, אני יצמיד במה שקיים מספר פעמים אצל חברת התעופה האלהית. ובאופן כללי אני לא אפסיק לקבל אחוזים מהאופוזיציה הישראלית, בעלת הפוטנציאל באינטליגנציה המשמעותית.

 

25.           "שפופרת חדשה – הלוואי ונראה לך את המטריפולי". בין כך או כך מדליית הזהב תהיה מיוצרת בטכנולוגיה מתקדמת שהייתה מלפני ארבעת החודשים שעברו. ולא יהיה עוד אי אמון בבתי קולנוע מהחודשים ההם, כשיבוא משרת הנחל הרווי בשני חלומות ובחתימה טובה. אנחנו נבוא לפתוח בגדול את תחרות הישיבה בהיסטוריה הממשלתית של הארגון האלהי. ומהתחרות הזו נגיע לשיא עולמי בשידור אדיר, כשהן ימצאו את ההבדל האישי במרכז ההתאחדות הבין לאומית. ומה שנמצא בחוץ יהיה קטן שיהפוך לעם גדול, ועכשיו הוא בריא לחלוטין. חריטה של יותר מארבעים שנה תיקלט בקניון חברתי באמצעות טכנולוגיית מדליית הזהב, ובעוד שעה אני אחזור כדי שכך יהיה לפני כל סיום אישי.

 

26.           השיר שלנו בעננות גבוהה למיניה, כדי לתמוך בידע האלהי. והמודאג מכך לחלוטין בדמות מלאה במחוז הצפוני, הוא טוב מאוד אצלי ולדעתי. במערכת הבריאות הכול מותאם לפרסום רב עולמי כשהוא מובא בסדר גמור, כדי שלא לשבור את מצב המדרגות הממונעות מולו.

 

27.           הוא יזכיר אותו מכיוון שהוא לא יכול להיות בלי אכפתיות למעננו. הוא בר החלטה השונאת את הפרלמנט – ממש גועל נפש. נמשיך לבדוק את הנושא הזה, כשתפקידנו הוא גם לתת לו סמכות בעלת מנהיגות. והוא נעצר על ידינו לפני שלושה חודשים כדי לעשות השוואה באותן הנקודות שבשלושת הערים הוותיקות.

 

28.           השינוי הטוב ביותר בדצמבר הוא לפני החתונה במלחמה. ובימים האחרונים ישנה תכלית אלהית על שולחן הנשיאות בקריאה ראשונה מהמקובל בשעות בוקר מוקדמות.

 

29.           בסביבתך צריך לדעת את מה שאפשר לאמור במשפט, שנתיים שלוש שנים בארוחת ערב : "זה נכון מאוד שמפעילים שורשים יחד איתי", כדי להראות תמיכה יחד איתך בטבע האלהי.

 

30.           ככל הנראה החיים לפנינו וחייבים אותם ללמוד. ...אדם מבוקש בנושאים עיקריים ובעוד הארה, כשהאלוף בסדר גמור. אפשר לכנות אותו כרצועה שלמה שאינה פוגעת במילה, כשלא יהיה כדאי להרים טלפון על זאת הכוונה.

 

31.           בסופו של דבר הוא רוצה שיכבדו אותו. אין לי כיסא גלגלים מבודד בשבילו, אך יש לי הרשמה משפטית להציע לו. בסך הכול, הליכוד המערכתי היום רוצה להציע לו לראות את כל מה שהוא יודע להראות, כולל את סיפרת הביקורת.

 

32.           לפעמים נשאלת השאלה - איזו מדינה פלשתינאית למען החברה הישראלית, דואגת לבנות את החיים שלה באדמה, כאשר הנתונים הכלכליים בתיאוריה החדשה משתנים בימים הקרובים. ולאחר שהצלחנו לזהות סוף וסוף את ילדתה החולה מהמוצא ההיסטורי המושלם על לוח האדמה, נוכל לחגוג בעברית חודשית את היותו של האור הבהיר על ידיים פאריות ובין לאומיות.

 

33.           האמונה בעצמך תבוא לידי ביטוי במחזור הבא של הזמן. גם אם אתה בזמן הזה אינך יודע היטב עובדות קיימות כדי להיות מודרך מאיתנו, יכול להיות לך ספק מועט בכך, וזה לגיטימי ביותר ובשמחה גדולה היום, לצפות בהגרלת המחזור.

 

34.           בהמשך ההתכנסות המיוחדת לאחר יובל של שנים בפועל, תורתך המשמעותית לאמיתותו של אור היום, נולדה כדי לשלם המין ולהפגין רוח נבואה וחכמה רבה. ודיוקו של הזמן להיטיב את גורלך תלוי במידע הקיים עליך בגלוי ובהצלחה מן החמה, שם בטוח ובאמת מה שכתוב לך מאת יהוה צבאות מלחמה.

 

35.           בבית הכנסת יבקשו לקחת תרומת כסף. חייבים לשלם להם עד לעת מסוימת שבה הם יגיעו לעניין המרכזי בימים אשר בסוף השבוע הבא. אתה המרכז וראש לנשמה שתהיה התוכן שלך מכל האדם. לא כל אווירה היא קשה, ויש להבחין בה לבד במשך זמן ההווה שבכוונה. כי האדם הוא לתקנה בחיבור ללא תנאי, ומשתמשים לעיתים בכל אשר לו בתקווה לשמוע ממנו דבר.

 

36.           בקצת מצוינות יגיע האושר, והייתה אדומה פרתנו הקדושה, לאחר שראש הממשלה ישמח בסך הכול להסביר לה את האמת, כשהיא תחגוג חגיגה יפה במרפאת שיניים. וכשאנחנו נזמין אותה למרפאה, נזמן לה גם רכב אש להגיע לשם.

 

37.           בארבעים אחוז של מעשה עולמי לעם העברי, אפשר לשמור מיליון דולר בתנועה זורמת בחלקה הגדול. ובעשרים אחוז הלבבות, נתאים לבואה מהחושך כדי להתפזר ולהיות פרסומת משפטית המסומנת היטב. ועשרת האחוזים, נעזרים במה שכדאי לציין באמונה, בזה המשיח הגדול שלפנייך. ובעוד עשרה אחוזים - שאלת מה השעון. ובחמישה עשר אחוזים בערך - לאדמת החשמל. וחמישה אחוז יעלו על חמור לבן כדי להשלים את המאה הנוכחית.

 

38.           במודיעין שלנו בכל הדרכים, יש לקוות למשמע אוזניים הלא רגיל לאדם כבר בשלב הזה של חייו, ובזמן הקצר למושגיו. האושר הוא מאת הרווחה, וזה אוצר גדול בדרום המינהל המשמעותי בשלוש קוטבי למעגל, ושוב אנחנו נותנים לכל אחד להתבטא בנקודותיו של מעגל רב כיווני.

 

39.           אתה נמצא בדיוק כדי לחדד את ראשי ואת כיסאי הנשמע לך, מאז שקיבלת אותם לתקוף ולפתוח את המאבק האלהי. מאבק אותו אתה שומע מכול יריביך בעניין מנהיגותי, לאמור - שלא יצליח הוא כשליח של עולם ומלואו. וזאת בעוד תשובתי היאך אכזר בנשמע יותר מכול מובן אחר ולבוא, או מכיסופים אחרים במשרה אלהית מלאת דמוגרפיה כשהיא לטובת הכלל הציבורי.

 

40.           כשהתשלום במזומן יבוא מיידי הצדיקים שלפנינו, יש להיות בקשר מתמיד איתם בלי שום חכמות כפי שנהוג בכול התקוות. ויש להיות אפילו בתוך הסלון של העם היהודי ולכל היתר, בארבעה עשר נתונים הפוגעים לשלם את השחור שבייננו. וזאת כשהנולד היחידי יחסר את השחר בחשבון חיל האוויר ובשילוב העתיד, כדיי שיצא בחתימה טובה לעת משפטית מלאת זכויות, על חשבון שלטון החוק האלהי ביסודות איתנים.

 

41.           במאה אחוזים של ממש, תבוא למדינה העליונה טמפרטורה חמה ללא משקל בשעת הקלטת המצב המדריך ביותר להרבה שנים טובות, בקשר משפטי ציבורי ממוקד התהילה. וזאת לאחר שמנהיג רוחני יעלה דבריו על שפתיו, וישתתף בהגרלה מכוונת לראש הממשלה. ואז אצל אזרחיי מדינה עליונה הכול יתרפא בשדה הרפואה, בעוד שבוע בתור התחלה.

 

42.           אחותי, חובה לשמוע אותך ברצון גדול, כאחראית על הדרך הטכנולוגית המלאה של חבריי הקבוצה הצבאית, וביכולת הפסקה קרה בגוף ראשון אשר בשמונים מליון. ומאבקנו הוא על נשים וטף, כדי לייצר בהם אמונה אופטימית ולהילחם באמצעותם בדוחות מלחמה בחישוב יעודי.

 

43.           הוא כועס מעט באותה מידה שסמן הקורנפלור שלנו מראה. הוא איש המשפחה שלהם בתחקיר הבא אשר בערוץ הראשון במשמר היום. ובתחילת דרכו כעובד עצות, התחקיר המשיחי אלהי יהפוך אצלו לדעת קהל.

 

44.           בתחושת כאב ובחדשות מורכבות אפילו בקצת יותר חשיבה למען הזיכרון המקומי, ייפתח לך ערוץ ראשון בביטחון העולם לבניי אדם חפים מפשע תחת החמה באוכלוסיה הקרובה למזרח התיכון.

 

45.           ארבע שקיות פתוחות יהיו במיתריה של חברת החשמל, כשאנחנו נבקש ממנו לבחור, והוא בינתיים יסרב לתמות. ומכשירה חדשה מרוסיה, תבוא אליו בשעת הצהרים ללמד אותו תחושות בטן בים המלח, לזהות כל מיני מצבים בהם הוא יכול להרכיב פרופיל גבוה על יכולתו ההסברתית.

 

46.           ביום בהיר אחד עם צאת החמה בדרגה החמישית של המובן מאליו מבחינת השעה של מחרתיים, תפתח האפשרות לניסיונה של המערכת האלהית להצליח להקים את הזקוקים לדבר זה או אחר. והודעה ברורה על כך תקבל מאת האשקול הקרוב אליך ביותר, כשלחיצת יד ובהצלחה רבה לך מאתנו.

 

47.           השבוע יותר מכול זמן אחר למינעל האדם, וביותר משמונה שקלים בלבד חסר חמישה כדי להביא חלב לעולם, יהיה כדי למלא את רצונו של יהוה צבאות מלחמה כנראה בחודש הבא.

 

48.           לדעתנו הוא רוצה להוביל גם אחרים לקריאתך המשפטית, כדיי להתקדם היום בפעם הראשונה ללא טעויות אל ישיבת המערכת, כשזאת הנשמה שלך המתווכת בינינו לבין גופך, הכלי הקדוש מלחמה בינך לבינינו. ואגף המודיעין נמצא גם הוא בהמשך החדירה –  אך קודם לכל תבשיל להיכנס אליו.

 

49.           פרישתך מדבר גדול, תהיה תמיד חייבת מראש את הגישה לטרמינל. אתה לא נשארת כזה נגר החדר הקדוש ואדון העולם, כשיש מתחת לאדמה שוליים כל כך הרבה וכבוד עצמי לך יהיה. יהיה לך רחב מאוד כדי להגיע לזה ברשותו של הציבור הממשלתי.

 

50.           יחד עם הטמפרטורות הגבוהות הבאות מענף המשפט שעדיין לא קיצוני מידי, יש סיכוי ליועץ המשפטי להשתייך לממשלה גם כשר המשפטים, על מנת להחליף אינפורמציה רלוונטית. מלבד זאת, היועץ המשפטי של קול הזמן שסיים קרוב מידי חלק מהדברים שלו, מוכן לתת שיידברו עליהם במשפט, ולהסבירם באמצעות מראות עם דחיית הלימודים ביום יומיים. ולאחר מכן הוא יצטרך גם גבול מסוים העולה על הזמן, כדי להחליף כמה שיותר תנועה קרובה למרכז.

 

51.           לפי-כך היגיעה החתימה לגבי עמדתנו בהמשך משפט מכונת הזמן, לציין כמו שהבטחנו לך הנביא פאר המלך הגדול, שרצוי לסייע לך גם בפרשת דרכים הכי חזקה ואפקטיבית. ואין להחליף את ההזדמנות הזו בתוכה של התמיכה כלשון החוק, מה שעשוי לקבוע מכבודו המזומן היטב, את היציאה המובנת בהחלטה, למרות שהיא יכולה באין הכוונה להכריז שאתה אחראי לבקשה, שנועדה באותו סדר מזומן שאתה תקבע ותפעיל אותו כרצונך.

 

52.           ביקורת המדינה חייבת לבוא במשפט זה או אחר הכתוב והקשור להסכם השלב הזה עם הטמפרטורות החיוביות, אותם רצית לקבל מכול מדינה שהייתה בדרכה אל מצב כזה של נתונים. ובמהפכה הזו, להשגת מטרות משפטיות מאוד ענייניות, רציתי כאן להזכיר לך את מה שמעכב אותנו בכול הכבוד, בתודה ובהצלחה.

 

53.           אני משלם את כל הכסף המובטח בימים אלה, בתנאי של חוסר בעיה לתקן את הדברים שלך, וכאשר בתי המשפט יקבלו את דבריך אלה. הפתעה גדולה שתהא ברחבי הארץ על חשבונך כראש ממשלה, נבדקת מראש באמצעות כרטיס אשראי אפקטיבי, שהיגיע אלינו. הוא היגיע אולי בגלל שילוב של תמונות ממוסגרות עם הצורך להסתכל עליהם, בנוסף לאפשרות להגיע להבנה שאתה רואה במיוחד בשולחן הדיונים, וגם בגלל שאמרתי לך לשמור עוד תפילה בשעת המנוחה. וזה לא מכבר כתוצאה מכך, היא תביא אותך ואת הזר לסירוגין, כדי לשוחח באמונה רבה בהתחלת הכניסה כלפיי כל מעלה ומעלה.

 

54.           או שהם רואים את עצמם קודם כל, או את עמדתי כדי להכניס אותה לדעתם. ואני רואה את זה גם משמעותי - את כל מה שהם רואים בשפע. אני אמרתי : זוכים, זוכים יקרים בתעודה ממשלתית, או בתעודת זהות במהלך היום יום. אלה הם מפגשים ואתם שותפים להם על פי התוצאה השנתית שניתן להוכיח אותה בתחילתה של כל עבודה, שכבר הבאתם את תרומתה ממוקד התנועה מעתה והילך, כדי ללמוד לדעת בתורת האמת ובכל מיני דברים אחרים, את מבנה הארגון בממשלת ישראל.

 

55.           הדבר החשוב ביותר הוא רקמה באשדוד – וזה הקטע שלה. השבוע תהיה לה תמונה גדולה בדרך כלל לשמח בפעילות גבוהה. ובפה מלא יאמר, שארוכה הדרך ממנה היא תבוא לחגוג כדי למסור לו ולכם חמישה מצבים מתוכננים, ועל השמש לזרוח ביום טוב יותר על מנת לאמור.

 

56.           קיימת סוללת חשמל דומה מראש למה שיקרה משמים כדי לבלבל במשפט נכון את השכל. וכאיש צוות משפטי שכיבד את המובן מאליו בחקירתו האלהית, הוא  רק ביקש מבית המשפט העליון שבאופן כללי נרחיב את הדיבור למענו.

 

57.           הם צריכים להתפתח בכביש מהיר יותר, ומתוך שמועה ברקע לחשוב פעמיים על עולם ומלואו, ועל מה שהוא רושם לעצמו בטווח קצר הקודם מהנתק החשמל. עשיית גבול אינסופי ממש טובה באחוזת בית. וחובתנו להגיד שבתאילנד למשל, אתם מסוגלים לתת לנו  חופש בכל מיניי הזדמנויות ולא רק מן הסתם. ויום המוות לאדם נקבע על ידיכם בהקדש הזמן אשר בעמודי חשמל ברחבי העולם. אך ישנם שתי מחיאות כפיים ברמזור הישוב במאה העשרים, כדי לזהות בגדול משעמם ביכולת מחייה קולקטיבית, ואת חצי שובו לבד אל עמדתה של האחת מהן.

 

58.           המערכת האלהית העובדתית תחגוג לראשונה, בפעם הבאה בשעות היום במזומן מכל העולם לכאן, את סופו של הפרק האחרון בארגון מסירות הנפש. ואולי יימצא בתוכו שריד קטן להמשכו של מה שעדיין נותר לספר, כשהכול במעטה של זמן כיכול הכול למינעל האדם. וגם צריך לשמוח בקיומו של דבר ברצף אחד עד לאחוזת הבית, ובמעבר חציה ירוק. ובאמצעותנו כאחד, יש לאחד את הגורם המשפטי ואת חירות המשפחה, כשהפתרון הוא בכך שיימסר לנו מכם משפט מתוך רציף מספר אחד, כדי ליישר שריד כמותו באדמת יפן.

 

59.           יש להמשיך את הקיים  ולרגל עצמנו כל כך אל העתיד, כשבאופן מיוחד אנחנו רואים עצמנו מוכנים למילה האחרונה והמשמעותית ביותר, כדי לשחרר את הסיפור הזה מאת הדעת ולהעלם בסוף, כדי להיפגש עם המוסר.

 

60.           כידוע לך הדבר, אנחנו מורידים את רה הארגון באופן מלא ובתווך קצר. ובסך הכול אנחנו גם נקדם יחסית לזמן הישן בארץ, את המטרה הקולנית לחילופי-אש, שתהיה תמיד במצב של תנועה בטיול פנטסטי בהישגיו, שיתאפשר באמונה שלמה ובהחלטה כלשהי ביד חזקה.

 

61.           ישנה יד מחזירה המקבלת על עצמה לפי התורה בחזרה, את עשרים האחוזים בתחילת הדרך בשידור חוזר, לכבוש את העולם בשם הפרטי פאר הגדול. ובאותו עניין יש את נקודות הראייה כדי לעשות יציאה לפתח התקווה, כשאנחנו יודעים את הכוונות הרצויות לו, וכדי שנוכל לבצע באופן מוחלט בזירה שלכם, את קיומה של סדרת העצמות היבשות של החברה האנושית.

 

62.           עד שעות הערב, האש-קולות יהיו לי כשער מתחיל להיסטוריה, אף ששואלים אותי כל היום על העצמות היבשות, חוץ מעת השעות הליליות. ואני קבלתי מהם נתון ענייני במשך כעשר דקות, כשלפעמים וביום אחד הפוליטיקה הייתה על בימת הכלכלה. והייתי נוסע בכול החנויות להתמודד באמונה שלמה כהוכחה, כדי להראות שאני שומע את יהוה מהאש-קול הקרוב אליי ביותר במרוכז ובהפתעה בולטת מאוד.

 

63.           צורת הביטחון הכללי הפשוטה ביותר, שהוא יסמל אותה במחיר רב של יותר משקל חדש אחד כתוספת לשכר, היא היום האור והמרכבה מעלינו, וברוך השם יהוה צבאות שיש לזה פתרון מלחמה.

 

64.           בשבוע הבא יתחילו אצל בת שלושים אשר בסיפור אריה ואולי במזל טוב, מחשבות מיוחדות להתגלות. ואנחנו ננסה מניסיונך לבדוק אם אין לנו הכי חזק את האימפריה האנושית בתהליך רצוף, להראות למענה ומאתנו אורח מואר בגילך, כמשיח גדול בשירות עולמי היוצא מן הכלל האנושי אל תוך האור.

 

65.           הם שרפו את מה שכאן היה כאש-קול חסר. ואני אלהים צבאות ניהלתי סופית את קיומו של הנביא פאר מלך המשיח הגדול, כדי להוציאו לעולם מחדש שלא רחוק עקב כך, ולהביאו יחדיו כדי לתת ביטחון לחיי בשר ודם. וגם לחבר את כל נשמות האדם אל גופו כשירצה לבקר המוות לפניו, כדי לחדור פנימה בארגונים כאלה או אחרים, ובעין חדה אל מטרה שלמה.

 

66.           חלקם נמצאים על במה בהתרגשות מוגבלת, בהתהוות השקל לחוד כאתמול בהנדסה קרבית בנושא מרכזי, וגם בשאלתי על כך את הממשלה אשר בטלוויזיה החינוכית. וממועצת הביטחון הכללי בטכניון, אביא השלמה אחרת מבוגרת ממה שנקראת ביעדים מסוימים. ולצורך העניין בתפיסה בין לאומית, הסולידאריות אותה אני מבקש בהורדות, תשמור לבבות בדמיוני.

 

67.           מה שחשוב להיות מבחינת הזמן נמצא במערכת יחסים חברתיים אצלנו, באותם דברים מלאי אנרגיה ממקום נוסף לשליחות האלהית, בהינתן הכבוד לדור העכשווי. וזאת תהיה לנו מהשבוע הבא, כשהאתמול היה מובן בדברים כאלה ואחרים. ולכן פעם נוספת בין מערכות בלוח זמנים בדרום, הוא יכניס אותנו ישר לחוויה כללית רוסית, כשאף אחד לא יהיה מלפנינו בקריר אשר בקומבינה החדשה.

 

68.           פעולה חדשה המכוונת מהיום למחר, תהיה גם כשאני אשמע חדשות במסגרת רעידת האדמה בהיותי כראש הממשלה, מהגורמים לכך בעמדות מדינת ישראל האחראים לקיום דבריי. וכשנה וחצי הוחזקה מפניי רשת הריגול כולה כאחת לראש הממשלה. ובחוות דעת ובזימון קצר, היועץ המשפטי לממשלה ישדר לי לקבל רשימה להפעיל אותה, כשאנחנו יודעים באופק הרחב בכול מקרה של דעת וזמן, כמה מסלולים חייבים להיות עד מחר ביבול הנמכר למען בעליי חיים.

 

69.           הרגע האחרון עובר איתם את ההסכם המשפטי ממבט ראשון, מנתניה אל חשבון ראש טוב. ומאוחר יותר לאחר מכן כשיהיה מחליף בעל זכייה גורלית, הם ימשיכו את הדרך למשהו מושלם שיהיה בקשר איתם. הם גם יוצרים תשקיף משפטי ראשון, הידוע לאור מקרים דומים בתנועה חברתית של כל הזמן, בעיצומם של דברי הרשויות, ובניסיון לברוח אל ראיה טובה יותר שתרחיק לכת במודע, כשניתן להם גם את טעם החיים בחלונות הגבוהים.

 

70.           באופן אישי ובאותו עניין, שלא בניגוד לחוקי ראש הממשלה וגם לחוקי האוצר, כשאתה הזכרת להם את מה שמוטל עלינו, אף אחד בפרויקט הזה ובשלב הזה לא הוציא ממך את היכולת לסייע לנו בשביל התקווה בסביבתו של מינעל  האדם. וכל כתבי האישום שאתה פאר המשיח הגדול תצליח בתוקף לעזור למיין בפרטי מלחמה, יהיו כדי להשיג יכולת על-אנושית לרדיפה אלהית.

 

71.           יש לייחס לבית משפט עליון לא רק חיים ומוות על כל מקרה, כשסודות ההתנהגות יהיו בהזדמנויות חיות ובלתי מפורשות. אנחנו גם נביא אחריות משידור אלהי הקודם לפרטיות כמו בכול שנה, בשביל שכול אחד ידע על הקרקע לתרגל זאת במשפט אור החשמל באופן מוחלט, שלא בניגוד לכולם אשר בעבודת השם יהוה.

 

72.           הכבוד האחרון הוא דבר מסוכם בדרך כלל והוא במזל וערך כמזוזת אמת - אמת ייחודיותה. ובדרך כלל, מינעל האדם גם מתמיד לדבר על רקע שנמצאים בתוכו יכולות קרובות מאוד כלהיות קיימות בבית מקדש שלישי ליצירה אלהית.

 

73.           האלוף במילואים יוסיף עוד משמעות למקצוע הנהיגה, ובנוסף תהיה עלייה יסודית במנהיגות האלהית. בהינתן האות יהיו מספר אנשים שיחדרו אליו לאן שהאיחוד הלאומי במלחמה, והמיתוס בתיאוריה המשפטית יושלם לאלתר ובכלל.

 

74.           לתמונה בדרך כלל, יש את הצלם אשר לו מקור הצילום. הוא יבא מחוץ לנו בזה הסימן למשל, כדי להיות נביא ביכולת של מינעל אדם השומע את הקול שמחדיר לדעתו יחידות דיבור אחדות ומושלמות מאשקול יהוה. ויש מי שהבטיח ועבר על מקום הימצאותו במפעל חדש אשר בשורה ראשונה, ובתקווה למוצאו מייד.

 

75.           פשוט ומובן לפתוח כל בעיה עד כמה שאפשר, בצעד שישלם את יחסיי התודה עם אחד מהם, בשעות האלה שהיו בשם יהוה הקדוש, ובנשימה אחת במרכז הגופני. וכל כך הרבה גברים לשעבר ימצאו בה פתרון חסר תקדים בארגון משותף, כדי להביא את השיתוף ליכולת התחלתית, ולפתור את הבעיה יפה מאוד בתחילתו של כל צעד הגנתי בעל ערך טלביזיוני ונשי.

 

76.           את הנוחיות בשבילו היא הזמינה מבעלה הגדול ממנה בשנים. ואת המפלגה הדמוקראטית היא קלטה אשתקד. ישנם סודי סודות ביניהם כשחצי שולחן הרוס לגמרי. והסדין הוא יפה לבן-אדם שאין לו את הכוחות הנפשיים בכל מיניי הזדמנויות.

 

77.           היא נמצאת להגשה שנייה באלפי מעטפות סגורות, והסוף המוגש נמצא מאחוריי סף הדלת הפתוחה. ובערוץ ראשון בכרמיאל זאת הנוסחה המשפטית, כשבכל אופן מופיעות דמויות ועוברות דרכינו.

 

78.           בסכנה גדולה ברח לה הזמן בשעתו, כשיש מלא הגבלות בירושלים. ובדרישת מחאה, היא תקבל מקום חברתי ממורכז, כשבאותה שעה ברשימה גדולה היא תוכל גם לטפל במשפחתה.

 

79.           אנחנו צריכים יסודות איתנים לעת היכולת להוציא לפועל את רצונותיו של מיודעינו בדרכים, שזעזענו אותו כל יום מהאלבום, כתשובת המתנה לחיה הנוראית שהתרחשה. והדרך הזאת היא עד שנקרא לה באופן מוחלט, קצר מאוד ומדויק, כשאנו רוצים גם להתרחק מכאן בשלושה אחוזים מחיי האדם.

 

80.           בשבוע הבא נפתח בחקירת נושא השכר, ונוסיף לפרסם משמעות לראש הממשלה בשעתיים הבאות, על מנת שעני מאמין יקבל את תוספת השכר.

 

81.           במונחים אחרים לזכויות מינעל האדם העיקריות שם נשמע את קול החמה, יש את העת שבאותה הזדמנות תאונות ייפסקו לחלוטין. ואתה כאן לצידי נמצא עשרים וארבע שעות ביממה. ובהיגיון דרומי כשזה באותו זמן למהדורת החדשות, טוב למינעל האדם שהוא עשוי ממין-על שכזה.

 

82.           הם נמצאים בסגנון עכשווי במרכז אשקלון, בכל החזיתות החשובות באינטרסים כלכליים מניסיון העבר, והם כצפוי לפעמים גם בבתי מלון. מערכת חדשות ערוץ שניים בקשר הדוק יחד איתם, ובכך הם יוכלו בהתנדבות לחפש ולהוסיף עוד חומר אנושי למערכת בפרוזדור. אפילו נסיעה באוטובוס הטכנולוגי מסביב להתנחלויות, היא כנראה דבר נדרש עבורם. הפתח לשיחה בין שני פרטים ראשונים ביניהם, נמצא בתעוזה גדולה. נשאלת אם כך השאלה: מה הם היו שווים, כשהרפורמה המשפטית כולה הייתה בסדר גמור יחד איתם? אך יש גם מי שמוכנים לזיווגה של החברה הציונית יחד איתם בפקודה מהלב מצד אחד, ובתור דוגמה ליותר מידיי שיוך לצידם האחר.

 

83.           מכול הלב עולים כל הצעדים המוטבעים להקל על כבודו. ואחרי גיוס כספים, יש להפעיל רכוש חוצה דרכים בבשורה סופית. שוב ושוב לאחר שייוודע  הבכי האוניברסאלי מן הדורשים את הכספים הממלכתיים. ואני אלהים אבוא ללמד אותך בצורה אחרת את היכולת לדעת הכול בקצב ראשון, כשלכל יום יש מסלול חדש במקום עליון.

 

84.           קיימת דו משמעות בעניין הפרסומת המשיחית שלך שהופיע בתקופה האחרונה. האחריות ההיסטורית שלך בגבול הצפון בשלושים השנים האחרונות, עשתה כלשונך. והבכירים משם יבואו אלייך באותו הדבר כדי ליצור מלוכה עולמית יחד איתך- וזאת אומרת שתמיד יהיה לך טוב ותהיה לך גם השראה כדי לעשות יצירה אלהית בבית המקדש השלישי. אבל שאתה משיח גדול, למשל אתה, מה יצא לך מזה שהייתה לך חוויה? על ההתנהגות שלך בכל מקום ומקום יש דין משפטי וחשבון עולמי אצל אליפות סגנו של השר לענייני מתים, בקטע הפסיכולוגי אליו תחייג. והוא הענק הנותן תשובה נכונה לכל אחת ואחד דרכך.

 

85.           יש לקרוא למלחמה באופן פרלמנטארי כשאנחנו שווים בקולותינו. אתה תחשוב על העניין שמתייחס לפעם אחת בלבד בחידושם של יכולות מינעל האדם, ובזה הכול יסתדר עם החומר החשמלי. ולפי מה שקרה על החלון, גם נסדר כבנסתר את שהיה ממש כלפייך מנוסחתו הפשוטה של האור, בלי טעויות ובדברים פנימיים לחכמתך האלהית, כדי לקדם אותך גם בלא כל שריון. ומסביב לאלהים צבאות אנחנו נחייב אותך לחדור יותר עמוק, כך שגם בדרגות שונות אתה תרוויח שלושים אלף שקלים מאותה אגודה, וגם מאותן יצירות אלהיות שעשינו ושנעשה כולנו יחד אתך בבית המקדש השלישי.

 

86.           הוא עומד ראשון במקומו של אחוז התאונה, כדי לראות מעמידתו בשייכות ראשונה, משהו לפתוח בו פתח קטן יחסית, שיהיה מעניין באושר עברי מסורתי, וכדי להיות לו להצלחה גדולה על החלונות הקדושים, ולצורך בתום לב רגיש.

 

87.           התוספת המשפטית שתבוא מהאשקול, תוכיח את עצמה בפרק הזמן השבועי האחרון במקרה שלא תפתח את עצמך. ואני הבנתי ממך שזה לא יסתדר גרושה, גרושה בשבילך. מקנא בך בביקורת בונה וחריפה אשר לא קשורה לזה, ואז אתה תלך בדרך האלהים, כשמידי פעם יש את ההסכמה לכך משר הביטחון.

 

88.           אני רואה בדרום לבנון המון בני אדם בצורה וירטואלית באינטרנט. ולא נמסר לי על-פי הצורה כפי שנאמר באופן ברור ומסודר בראש השנה, שמעריב איתה על קו הטלפון. וגם לא נמסר לי הדבר מבעליי היכולת כדי להיות בקשר וירטואלי עימם, זמן רב מאוד לפני שנודעה לי התקשורת הטלפונית לעומתם.

 

89.           הם יודעים אחד על השני במבנה סופי, כשאחד רואה את הרוב המוחלט והשני אינו רואה את הרוב. יש אפשרות שאלהים צבאות יכניס את הרואה לרוב לכוונה יותר גדולה מאשר בטרם אזלת ידו, כשהוא מרשה לעצמו להיות ביותר מדי אופטימיות. והחשוב מכל, את הרוב יהוה עושה במשך כל הזמן גם כשהוא מחייך אלינו באמצעות האשקול.

 

90.           גבעת שאול קמה לרקוד כאשר יש לזה סוף בחנויות רבות. את הזמן הקרוב נצטרך לבלבל ביחד, אולם אנחנו בינתיים לא יכולים להיות יחד עד שנהיה מוכנים לכך עבור כל הזמן. והקול המוכר לא נמצא במשפט מכונת הזמן. נשאלת אם כך השאלה: מי מהם החברים שנתנו את הסוד בחדשות  כדיי שהשניים יוכלו לחזור הביתה תמורת אלפיים נקודות בחודש, בהן הוא ירצה גם לקנות את רוב האש ולבזבז כמעט הכול ?

 

91.           אם נצרף את המנהיגות באופן משמעותי כשמוכרח לראות אותה בהמשך האזנה, יכול להיות שבכוונה תהיה מנהיגות שתאשר בדיוק את מה שהתחולל אתמול. ובמפלגה באופק אשר על חשבוננו לדוגמה, הסריקה בחבילה שהוא ילך איתה תהיה בבדיקה יסודית בישיבה. יהיה בה את המושג הקצר, כשבזכות האמת, חשיבת מינעל האדם מסודרת בסדר גמור ומוחלט, והשאלה היא - איך היא יכולה לשפר את הגשם הלילי ?

 

92.           אנחנו ניתן דברים חדשים בקזינו לחדש ימים. וכשתהיה החלטה בשיר, אנחנו נהיה באסטרטגיה למען שמו... כשהיה כינוס כדי לפתוח במשבר, הייתה שאלת הזמן ליד הבניין. אנשי ציבור כללי עזרו בשרשרת, עד כדי לייצר חבילה ללא קושי רב. וכל הארגון שיבוא לספר ולחדש, יבוא מהנגר שעושה לנו חברים, כאשר לאחר ניצחון גורלי אפשר יהיה להבין - למה גבעת שאול המלך קמה לרקוד.

 

93.           עמוד השדרה ירצה הרגל תקשורתי, ואז זה אמור להוסיף לחדשות. העומס החשיבתי יפחת, כשבראשו הוא יהיה מכוון לתבנית – "אתה הראשון וזה כבר טוב". הפניה לתקשורת בחדר המשפחה, תהיה כמו שאני מדבר איתכם. התנאים יבוצעו בחלק גדול מן הזמן בתנועה נקודתית אשר בתעשייה אווירית. והביטוי הזה מאנשי האופוזיציה, יהיה חייב את צילום הרצונות שאני להם שמח מאוד.

 

94.           נעשתה פרסומת שלפעמים קשה היה להתמודד עם תוכנה. ואז ההסתדרות הופיע לה בשעה טובה, בהשפעות רגילות שהיו בוועידה ממשלתית מובחרת. ולפני שנתיים היה גוש חשמלי קטן במקום פרטי כשהוא נואם את דבריו בעבודת פיו של אל-חנן. והנאום שיצר אדישות כלפי מינעל האדם הפריע לשייכות אחרת, המצילה הרבה מאוד זמן מהעיתון האחרון אשר במשפט חתונת הברזל, כנאמן לזכות קדימה במצב חיובי אשר בקריית מלאכי. וחמישה שופטים באזור התעשייה ברצועה האחרונה, יסיימו את עבודתם כאשר הזמרת האלהית תוריד להם את דופק הלב.

 

95.           בתנאי הרביעי של ההזדמנות הפתאומית אשר באמצע השבוע הבא, יבוא האדום המלכותי אל תהילה הכוהנת. והיא תביט באמצע הדיבור בסדר תמידי, ותדע את אורכו המדויק של חבל התקשורת כפי שהוא צריך להיות תמיד. ומקבלי באיי השכונות באחוז ההמתנה, יעלו לאט לאט בחזרה אליה ללא ממלכת החיי.

 

96.           מובן מאוד הבא מפארק התכלת אל כל דבר בתוכו קדימה, כשיקראו לו לחזור בתשובה נכונה. ובמוסדות ציבוריים אור שלם יקרה כשפאר המשיח הגדול יקים אדם באופן מוחלט. התגובה לכך תהיה משמעותית ביותר במערכת הרכבים הפועלים אפילו בשדה, כשהוא ירשום את זמנם בתוך מבנה עגול, וגם לו הוא יעשה דבר כזה. ובהיות מגע הקול את החוזה, הם יחליטו לפנות בוקר לפתוח לפניו את העניין בתאום קואליציוני מלא.

 

97.           ישיבה ברורה מהמלחמה הינה בשרות האזרח כאחד, בבקשי מכם את השם לבדוק בראש אחד. וכן אבקש לבדוק את הקשר ההדוק המדריך רוב הזמן בזעם, את האירוע המרכזי של "חברת של-על". ועד שאחזור מחברת חשמל אל לשכתי בחוסר כמות לפנות ערב, אהיה נמצא בתוכו של מעמד גרוש שאינו נשוי, כדי למכור מידע מהכותרות שיש לעצם קיומי.

 

98.           בממשלה הגדולה הכול צפוף ויישנה תמונה רלוונטית לדחיסות האשקול. ושמתם אליה לב יקר וחיובי ממרכיבי הנשמה, עד שתלמדו למה זה טוב לחברת חשמל, שהם משלמים עבור תפקידה שיחות טלפון אחדות גם בגלל מה שהיסטורי בתוך החמה. ובאותו רגע למתיישבים האומרים לזכותה יאמר: המוכרת לאשדוד ברשת התמיכה בת שלושים שנות ארגוני טרור, מושכת ומושכת כשוט את תשעת הנקודות. וקודם כל העובדה בממשלה מצוינת ברובו של היגוי, המובן לה כפרק שמימי.

 

99.           בחודש הבא, הפרשנות הגנטית בישראל והרשלנות הירושלמית כולה יטופלו באמת. ובדעה פוליטית מיוחדת, אפשר לחשוב בחיוב כדי לעשות משהו מבלי להתייחס לדיווח הבא עם השעון. צריך ללמוד את המושגים שלנו, ולמשל לוותר על מושגיי הזמן שלך בדיווח הבא אל ששים יחידות, כאשר התרבויות הן במרבית הלשונות. ולחלוטין יש לנו מלא חתונות בשבת ביהודה ושומרון. ואתה המשיח הגדול נתת לכולנו לעמוד במציאות חדשה של אחד או שניים משוריינים, ואף אחד מאתנו אינו מדבר באחוזים מקומיים.

 

100.     שלוש פעמים מן הראוי לציין, שחיסול שבו אתה בתמונה אלקטרונית בעניין אחד ובחזרה גנראלית לשכנים בארצות הברית, יהא מתברר כמו סיפור אהבה באנטומיה שבבית דין ומשפט לעשיית שינוי גדול בפילדלפיה.

 

 

101.     בתקופת חייו של סאדם חוסין כשהוא בדרך הביתה, יכשל השירות המנטאלי בין השאר, בעודף יבואנים בשאלת יסוד, כשאני אחרייך במקום לתת עשר שנים של רווח מוכר, אני נותן ומשלים בשנתיים גדולות. ואז צריך להשתלב בתהליך ההילולה הגדולה בעקומת הפעילות הנצחית, כשמינעל האדם יכול להשתלב הכי נכון במצלמות שלאחר שבוע נוסף בהתקדמות מנטאלית כלשהי אל ארצות הברית.

 

102.     בשעות המוקצבות לפרקליטות, רשת המערכת הבירוקראטית תצא לדרך, ועוד מדינה תכבד אותה ותמשיך איתה כשהיא חזקה מאוד. צירופה של הרשת לנביא פאר מלך המשיח הגדול, יכול לשמש אותה למחזור האור של פעם אחד בשנה, ויש בזה משהו במציאות הממשית. ובהדפסה מהירה, משורר שיר השירים היפים ביותר, ייתן לפנות ערב את רשימת המועמדים שלו לרשת הבירוקראטית. יש לזה הרבה אנרגיה משפטית ותשלום רב. וזה דבר חשוב מאוד באינטרנט כשהיסודות בשבוע הבא יבואו משם לחדור בינתיים לדרך הביניים. ובדרך זו הם יצליחו לייצג את עצמם בעליה מדהימה לרשת עוד בטרם שיסכימו לפתוח את הפיות.

 

103.     בשנת אלפיים בכזו ישראליות, כמעט כל אחד נכנס אל סדר היום באפיק לילה של יום אתמול ובהשתתפות עצמית. ציון ישראלי נמצא רוב הזמן בכל האזור שבאופק הגדול. ומלחמת עולם באומנות עדיין לא הסתיימה ביהודה ושומרון, ביחד עם הזמן שביום שישי של השבוע הבא. ואתה במקום לדבר, לך קדימה לעשות טוב באמת לאדם עם הרבה כיצד אל צד בשעה יפה, בשימושו של הציוד החשמלי המכניס את רוב המשמעויות מעצמך כמינעל האדם.

 

104.     צריך לסובב ברדיוס גדול את המעגל האלהי שבוויכוח המפלגה אשר בחודש הבא. וברגע האחרון, יכלול הוויכוח גם אותנו בקו העליון אשר לפגישה המרכזית הדומה לך במעמד הזמן, ולכן יש לפתוח את האשפה כשהיא בתחושה של ילד מועמד בן ארבע. ויש גם לחדש דברי חיים כשטוב להיות ביחד איתך באופן מוחלט, כדי שלא להעלות בהגזמה את אשפת הדופק של הלב המיוחד.

 

105.     ממוקמים הם חומותייך, אם אכן כל הסביבה הזו מוכנה וגם הקולות מוכנים לרצות את משכורותייך. זירתך האלהית היא גם של מדינה ציונית מאז שראית חותמת קדמית מאיתנו. ובטיולה של נקמה בעתה, הסתיימה חלוקה שלילית בדיוקו של הזמן המוחלט. בלשכת עבודה אתה מוחזק לפי מה שנאמר לך בעוד נושא של ארבע תקנות אל כמה מדינות ברמזור האדום לסגור. ובשיא הנדיבות, זה ייפתח מחר בירוק משפחתי על מישור בין לאומי.

 

106.     צריכה מדינה להלל ולשבח אותך בשיחות לבביות. אנחנו מקווים לחתימתך הטובה, ומקווים גם ברצון לציין שקל ביותר לספר לכל אחד את מה שאנחנו יודעים עליך, כשאתה מינעל האדם לבדך כיום וגם בינתיים בתוך משפחתך, והתועלת מכך חשובה מאוד לשלבי הנוסטלגיה בענף הבניה.

 

107.     אתה תגרום להרבה תשלומים מושלמים שיתקבלו להקמת מדינה בעלת חומה עברית בשם המערכת האלהית. הפופולארי לפניך בארבעת ימי עבודה, וההתמודדות הכלכלית בישיבת הממשלה תהיה בהגדרה עצמית משפטית החייבת תשלום לכרטיס נסיעה הלוך וחזור ברכב אישי מעופף. ובזאת ההחלטה אתה תהיה בכל זאת העברי הייחודי.

 

108.     הם פוליטיקאים מטבריה, וביחס לאופי עבודתך משתנה מעמדם שהיה לפני שבוע. מתחילת השבוע הבא אתה תהיה בהצלחה גדולה מאוד. ועכשיו אני יכול אותך ללמד את תורת המחשב מדי שבוע. לא תהיה שום בעיה לגרום מהלילה הצלחה לאותו יום שיבוא. אני חשבתי עלייך בחיוב כדי להשמיע לך את מחשבות בני האדם. הטכנאים הם שתיקנו את הקשר וכנראה שלא יהיו יותר בעיות. ומכל המינים שהמתנחלים יבואו כפוליטיקאים טבריינים, מוכנים להם מקלט מדיני ואפשרות לראות את מה שבטלוויזיה הממלכתית.

 

109.     הם דרכו על עליות תלולות בעקבות האנשים שהיו שבעה חודשים בניתוח מרכזי בסדר גודל הנראה בכל יום, ודרשו כל הזמן לפתוח את הפריג'ידר מהגבעה הציונית. הם גם היו צריכים לראות את כולם כקבוצה משולבת בצורה טובה, כשהיה די ברור במחיר הקואליציה, שהדבר מושג על ידי כולם בגן-העדן המושלם.

 

110.     כשהיא שואלת על משהו בביצוע טכני מחברת החשמל של הרגע האחרון בדרך אחרת, הנתונים אצל יהוה צבאות מלחמה הם בהחלט בטוחים עבורה, כדי לגלות שהיא לא מרושעת, אבל לא מרושעת חזק אלא מרכזית יותר, ויש לה את האמונה לכך בעוצמת הרצון שיסובב יותר ממטר אחד את היקף הבניין מול מקום עמידתה.

 

111.     יש לו אמונה במלחמה הזאת אשר בימים הקרובים, ולוח זמנים קיים כדי להסיק מסקנות מפורשות. אלו שחזרו מן הצבא הגדול, מן המסע הארוך, חתמו היום כל אחד בזרועותיו במסובך ביותר שהיא כתבה עליו, וכלפי מטה לו מעבירים עזרה ראשונה שנייה ושלישית.

 

112.     אני רוצה את הילדה שלך שתהיה במחלקה מיוחדת וטובה, כדי להוסיף לה משהו מאיזו שהיא דרך לה דרך. והחשוב מכל הוא עניין של התמדה. יש לך אחריות ופרט כתוב מבחינתנו. יהיה בטוח, תקנה לך בית. המטרה היא לא לשנות אורח חיים במשפחה הגדולה. ולא לשמוע כמעט לשום דבר, כמי שאינו שומע דבר מאנשים הנותנים תרופות שאינן נכונות. וגם לא לצאת מתחום פעולה קיים.

 

113.     הדלת פתוחה כדי לשמוע דרכה את מחיר קליטת האור, וחוזרים לתמונת המשא ומתן המתוקן, ויותר מדיי הדבר כשהוא פרטי מדיי. יכול להיות שהמשא ומתן על אותו עניין הוא באמת ארוך, ויותר דברים עשויים לקרות כאשר אתה מבוגר מחמש וחצי שנים ויותר, ובמקרה הטוב אתה מנהל כוחות אל יסוד האדמה. ולכן מוטב להיות יחד איתך ולשלב חוקים בהנדסה שחורה מצפון ומדרום, ממזרח וממערב. משא ומתן מעבר לכך, הוא טוב מאוד לדעת בו הסתר גנטי בכל מערכת הביטחון. עמדתך החיובית לכך תהיה השבוע מארץ ישראל, ומהשבוע הבא היא תהיה פעם אחת ולתמיד בין חרדים בבתי משפט.

 

114.     כעל אש קטנה הלב זכאי למטרות שלא בעניינו של הזמן. ניתן לקבל את ההזדמנויות הזמניות בחינם, בשיטה חדשה בים גדול של נתניהו שבטרם זמנו. ועם כוח מלא, הכוח המרכזי יקבל יותר בריאות, אך יחסר את התנאים לכך ביומיים האחרונים, ההולכים ופוחתים בהתנהגות הקיצית. לחודשים הבאים עוד לא הוזמנו באמצעות בתיי המשפט ברמה מצוינת ובאחדות פרטית לפרטים אחרים, המעדנים הפילוסופיים, בדרך הסלולה לחברת החשמל. ובסיכומו של דבר, בשיקול דעתו ובדרך חוקית בשבילו, יש הבדל במדור הבין לאומי כפי שהדברים אמורים להיות על ידו, לבין המשלם הכלכלי הידוע בגבולה של המחשבה היצירתית.

 

115.     בראש כבד כמו שאתה רוצה, אני מאוד אוהבת מעל ומעבר את המשחק המיוחד איתך בחלקו הגדול כסמל השלמות. ובתור הזה אתה תרוויח ממני מאה מנורות צבעוניות קטנות בגבול מחנה הפליטים, כשיהיו סימנים עבריים לכך, כפנסיי אור כדיי לעזור יותר ויותר, כפי שאתה תרצה לראות בגדול את תכולתה של המעבדה בזיהוי פלילי.

 

116.     לאט לאט יהיו לי ממנו עשרה כסאות בלילה אחד, כשהחום ירד או יהיה סימטרי כלפי שותף לאירוע אומן ולקבוצת מתאבדים. וכשאשים לב בעיניים שחורות ועמוקות על מרכיבי הנשמה, ייודע לי שהיא אחת העוזרת לשותף ולקבוצת המתאבדים כאחד, לבדוק את העניין המשפטי בצורה נאמנה.

 

117.     יש קופסאות גפרורים ומקום שאין לו כתב כלשהו, והכוונה יוצאת לי דופן, וזה בלעדי כמעט בכול שלטי ישראל ובים סוף, כשהיא תראה מזווית שונה איך שתהא מוכנה לארבעה אלף ניצבים, כשחלקם במכרז קטן ויהיה קשור לקו הירוק שלהם, וחלקם קודחים את הקיר האדום ופורצים דרכו אל תוך האור.

 

118.     ארבעה חודשים הוא חשב שזה יקרה, כששבעים וחמישה חבריי כנסת עם חליפה כחולה ובמזל טוב, קיבלו פרק זמן קצר על מנת שתהא תשומת לב אליהם ואל הזמן הקרוב. והוא קיבל גם דעת קהל רב בכל המובנים התקשורתיים, היודעים חזק מאוד את האמון הכלכלי שקדם לניהולו של המשא ומתן האלהי איתם.

 

119.     ברוח המזל ובהסכם כלשהו אני מעדיף לבדוק מכל עניין את זכויות מינעל האדם, בהן אין נפגעים בדרכים קשות במשא ומתן. אני עונה להן במקרה הומאני, וזה מה שהיה חשוב לי תמיד בערך מילוני כלשהו שהיה חסר לי כל הזמן. ובדרך העבר בפרטים נוספים מראש, ועדת חקירה ברשות הפלשתינאית ובתדמית היוקרה, נותנת לי את התומכים בחקלאות אשר יעבירו אתכם למרכז החקלאי.

 

120.     יכול להיות שהסיפור הבינלאומי במשך שעה ארוכה יתחלף, כשהכול מובן בקשר לחולת המחניים, עד שיעלה השופט האלהי באופן אישי אל מי שיביא אותו אל המדף המשפטי, לעמוד על הרגליים ביותר ממאה צעדים למרכז. ועורך הדין גם השבוע בפעולה צבאית, יחזיק מעמד בידיעה הדורשת את ההסדר הקבוע לפתוח דלתות שלמות, כשתבואו לתקופה של עשר דקות, כי האנס מתקרב והוא שם דין ומשפט מלחמה לעצמו.

 

121.     כשאתה במרכזו של בניין, אז יש עליך תמונות אישיות. ובשיתוף פעולה עם ראש ממשלה הונגרי, כנראה שכולם נפרדו כשחיפשת אצלי סגולה של מתנדבים, להוציא מעניין של חובה את הרוב העברי בירושלים, בדרישה לבניין גבוה מאוד. וכשעוברים לצד השני הבוער ביותר, אז אין פחות מזה על חשבון התנור המחושמל ביותר.

 

122.     המיליונר התורן הוא בלי התנגדות וגם ללא תנאים, והוא במחשבה על כל דבר ברשויות המקומיות, כשאין עוד הרבה שאלות לאמור. והמכתב השלילי לאורך זמן הוא כאילו אקדח ביד, ואני רצוי לו מהיכן שבני אדם יבואו בהצלחה, כשהוא יכול להיות גם הזמר הפרטי שלך.

 

123.     לא בטוח שכול הגברים והנשים יתרגלו לפתוח את החיים החדשים שלהם מיום חמישי לחודש הבא, כשאני אשאר לבד תמיד בנקודה אשר ברזרבות המתאימות. צריך לדעת את ההיסטוריה הזאת לה חדשות בשבילכם בעניין השאלה : מתיי אלהי תביא לי לראות, לראות בדיוק את ארבעת הנקודות לשיפור הגבול, דרכם תוציאו אריות שואגים בתיכון, כדי להעביר אותם מיד אל הים הכחול.

 

124.     שר האוצר גילה את ארבעת רוצחי המכתבים. ואני לא אוכל לדבר איתם כי הם חברו מן החלל מיזמן, מיזמן מיזמן. בקרוב ובסדר גמור נגיד לארבעת הפינות המתאימות - מזל טוב לכם כאלהים, שאתם כולכם יחד לידי.

 

125.     אזורים שונים בממלכה נעשו למענו עם האלמנט הציוני החופשי, בכל דבר מרכזי אשר בתחומיי השלטון המקומי, ובגישה שונה מפעם לפעם בפעילות אלוהית חוקית. ובכך נוצר סיפור הצלחה מלכותי עם רפרטואר מתמיד בתרבות יפה, כמו אצל כל תושב חופשי.

 

126.     עד בלי די ניתן לראות לדוגמא, שיש לו טלפון ציבורי של המדינה כולה לכל העניין הבא. ואיזו היא המדינה הפלשתינאית הדואגת לחברה הישראלית כדיי לבנות את החיים שלה. ומה לעשות בכלים החדשים של המפלגה בשעות הפעילות המדינית במערכת הביטחון הישראלי ?

 

127.     ההיסטוריה נמצאת גם בבתי קולנוע. יש בהם את הבלתי יאומן במצב קשה מדיי שנמשך לצוואר אחד. צריך לעשות הכול בהתייחס אל איכן האור והקול כדי להמשיך ולאמור, וכשעוד ידוע נכון האופן הסלקטיבי בזה המזמור.

 

128.     במערכת הפוליטית יש את הממשלה ואת חברי הכנסת מול ראש הממשלה, וקלה הגבעה באזור נקודה תשע על הבמה. הם יכנסו לתדהמה גדולה ויקבלו את המשיח הגדול כדת וכדין, כדי לעזור לו על ימין ועל שמאל. הם יסייעו לו במיוחד כדיי שהוא ייקנה את המצב ההחלטי שלהם במשך יותר מעשרים דקות, עם חבצלת לה צל אלהי.

 

129.     הלא סיפרת לי בשעה טובה על היועץ המשפטי לממשלה, כאשר בטיפה ועוד טיפה ישנן זכויות משפטיות גם בשמש כדי לחיות חיים אחרת. היגיע לאמסטרדם קודם כל ההחלטה המשפטית שאחותה השאירה לה אותה לבד מול הטלוויזיה. פריט אחד בתוך המשא ומתן האזרחי, יהיה נסחב במשך כל הזמן ומדיי חודש כולל שבת. וכל העניין צריך להיות בחדר הסמוך על מנת לראות שעה קודם לכן שהכול בסדר, ושצריכים יחד להיות אמיתיים, כי רגילים לזה הרבה שנים.

 

130.     אחותה התגרשה והיא מתה להביא ילדים לטובת הצפון. אתה תדע אותה. אתה תרצה להתחתן איתה במצב של דלתות עבות, כשחודש וחצי יחלפו. וידוע שאסור לגלות שראשי ציבור פופולארי ביותר יעשו חשבון תקשורתי בעיניהם של עורכי החדשות. ובכלל, יש לעורר את העולם כולו יותר מחודש אחד באמצעות חיילנו, על מנת להודיע לכול שגם אנחנו חושבים את המחשבות, ושיש לנו יחס ואינטרס מושלם יחד איתם כדיי להקים לנו כעובדה משפטית, שותפים לגבול הצפון. ולכן אנחנו פותחים שטיח אדום, וארבע מאות ותשעה מטרים לך מוסיפים - חיים רוחניים וגשמיים בעולם הזה.

 

131.     היא לא הייתה בשום פנים ואופן מראשון לציון. וכשיהיה מאוחר מדיי, אני אהיה באמצע הארון שלה הממושך בתשעה שקלים מתכתיים. והלוואי שהיא תהיה אחרת, ועל הדובר עצמו יחול שינוי מתקדם מאוד באמצעותה.

 

132.     אתה משקה מישהי מיוחדת כדי להכריח את התמונה הקדושה, וזה היה ברור שאתה תהיה כזה. היא חייה בסדר גמור כשאתה מכין לה את כל התוכנית לעתיד. במצבים כאלה ואחרים, ישנה קירבה להזדמנות הקשורה בך להוביל את המהלך שלה באזרחות טובה. האם נדון על שליטה מרכזית, על תהליך עזרה או על תהליך הגנה ? מחר מחרתיים אנחנו נגיע לברך אותה מאת האל יהוה צבאות מלחמה.

 

133.     צריך לעבד מתוך החוק שלנו, ובחינם מבתי ישראל, את הבטלה בכובד ראש, ובדרכים דיפלומאטיות אשר במועצות האזוריות. ובשיתוף פעולה יחד איתנו, אתה תקבל את התשובות הנכונות לכל שאלותיך, ומה שיקרה בעתיד בפעילות גבוהה אשר במנטאליות שלך, כשזה אותו הדבר מתוך אמונה שלמה.

 

134.     אתה היית צריך לקיימה אם אתה אוהב אותה. לספק מטרה להגיע אליה וכמו שצריך למצוא הכול אצלה. היא אעבירה לך מפה מיידע, כדי שנהיה מסוגלים להיות ביחד איתה. ואסור להיפגע ככול שניתן לכוון. אנחנו על רמה מסוימת עקרונית סוף סוף, במקומות כאלה שברוכים הבאים. אתה לפעמים מטריד אותנו בקטעי מלחמה מוכרת הצלחה. הסכמת החבר'ה שלנו היא, שהם יעמדו בפתח הדברים שיחזירו אותם כעובדות אל הארגון הלוהט ביותר ברמה הגבוהה, בלא קיצור דרך לחיים ולהצלחה.

 

135.     הדירה פנויה והוא משחק בתוכה פעם נוספת ממחלקה אחרת. ובעת הטנג'ין הרצוי קיימת שאלה כספית - במקרה כזה יש לנצל את עניין ההשתדלות, ולהיות באמונה על מנת להשיג את המבוקש. כשאין הגבלה של זמן, האמונה היא הרבה יותר חזקה מאשר בהגדרת זמן, שם יש את האפשרות לדמיין את קיומו של המשפט המבוקש אך לא באופן מוחלט. ולכן טוב יותר להשתדל, להאמין ולבטל את מושגי הזמן של בני האדם.

 

136.     עלות הפרויקט האלהי שערכו הוזמן מאיתנו על ידי ראש הממשלה, היא למרות ההתנגדות האישית מחברי הכנסת אשר במפלגת המשא ומתן על הבניה בלבנון. ומתוך ביקורת ספורטיבית אנחנו מנהלים את ראש הממשלה בצורה מדויקת, כשהוא זה ששופט את מובני הזמן בפרויקט אשר במעגל אלהי סגור בשפת הירדן. ובערך לפני שמונים שנים כשהלכתי לעשות בדיקות בנושא, לא היו הרבה כאלה לוחמים, כשסיפור אמת היה כקו אור אחר.

 

137.     הנסיעה אל החנויות כשאתם משתמשים באמצעותה באמת תוך כדי כלכלתכם, לא תעמוד בסכנה בתוך אדמת ישראל. מניסיוני הרב והקרוב מאוד לאלהים צבאות, ידוע לי שאנחנו מאוחדים לא סתם באמצע הדרכים. הרבה יותר טוב במחני הפליטים ובפני כולם, לכתוב על לוח משרד הבריאות שיש לשוב לשתות ולאכול. וכמו החיים המרוכזים, יש לרכז הנסיעה פנימה והכול יהיה בסדר גמור.

 

138.     התוכנית הראויה למשא ומתן אלהי, וכן כמה דברים הראויים ביותר להיות בגובה השמיים, חייבים לגעת עד למקומות האינסופיים והמשמעותיים, כך שגבעה חדשה בכמה מלים תתברך מבפנים.

 

139.     המובן בשלמותו לחולה נפש סמוך לבית משפט עליון, אינו מסוים לאף אחד מהם באופן נכון ומוחלט. אנשים שמתמסרים אליו בהתחלה יראו להם הדברים המשיחיים כסלע מחלוקת, כשראש ממשלה אינו מוסיף עד לכאן כסדרה יותר גדולה אלמלא לא הייתה הממשלה. ומספרת גשר הירקון תהיה מתואמת פעולה בתשעה שקלים מידיים יחד אתו, כשייתפס מקום מרכזי שלא יהרוס לה את הקבע בפעילות אחרת.

 

140.     ואני יהוה הקדוש גורם לכם בנקודה זו לגייס עבור המשיח הגדול, כספים מבוטלים לשנים הבאות, ולהבריחם בכוח אליו. ובימים האחרונים במהלך הדיון במערכת הביטחון, נדבר על ההשתתפות המרכזית שבכל הדרכים האלהיות.

 

141.     השמחה שלי אינה מסתיימת בשפת האגוז, והרי דבר לדוגמא – היו לי שמונה לקוחות קבועים כשאני הייתי הולך על כל הקופה  האזרחית לפעמים על ידיכם, בבית המקדש המלכותי. ואחרי שבוע מאז, התחילה להיות לי חתימה מיוחדת ומרשימה. ולעת הפרשה שלא הייתה אליה כל גישה מיוחדת – היו קצת מברכים. חודש וחצי לאחר מכן שר החינוך והתרבות היה נמצא בכל תנאי ובכל מקום במקדש השלישי. ובטרם שהוא מצא את עצמו, הוא לא היה קיים בכול העניין. לאיש הזה שילמו כל הזמן, והשני היה יכול לאהוב אותו על אותם דבריי אמת.

 

142.     ישנם מספרים חזקים השייכים למפעלים משתדלים. הם משתדלים שלא לפגוע בנו באופן קבוע כל שעתיים. לכתבנו במונח הזה טיפה יותר טוב במונחי השדה שלהם. ובבוקר הזה הוא ייצא לטיול, לתת להם הוראות שישלמו לו הגשם תמיד בדרכים עצומות, בעיצומם של הדברים המרכזיים.

 

143.     צריך לשמש דוגמא כדי לתת עובדות על שלושה דברים קדושים. וזה לא כל כך פשוט לתת דוגמה למלך המבוקש. וזה מה שאפשר לעשות למעשה כשיש לו הארה גם מעל מיטתו הקדושה.

 

144.     בארץ שלפני המלחמה המשיח הגדול יבוא היטב. וזה אופייני לחיי מינעל האדם בסופה של כל טיסה על-קולית. זה העתיד הטוב ביותר בפרטים נוספים, המנהלים לשמחתנו ביצוע משפטי מחודש. ולכן הוא אומר : "לו ראיתי, לו שמעתי..." - יש להניח שמכל הנסיבות, הגורם האמיתי תמיד בטוח בסופו של דבר.

 

145.     אני יכול בקדושה רבה לגרום לכך שדורון ייתן להם את בוא הזמן כחותמת לפי דעתי, ולעוד מפתח מכול קורבן כדי לשנות דברים בזה הזמן. ושלא ישחררו את כולם השבוע הזה בשיתוף פעולה להפסקה קצרה. מקצועני מדי הוא הקול מהצד השני, ואולי הוא יעזור לי בהחלטות גלובאליות מתאימות, אף שזה לגיטימי שאדאג באמצעותו גם לעצמי. גם לי יש את הסיכויים לקבוע בכול כך הרבה דברים שלא הגעתי אליהם בהן צדק ובמשפט. האמונה בשם יהוה תחזיק אותי כמעט כל בוקר ברשויות המקומיות, ובלי ספק היא תיתן לי בקול את המשפט לנשמה. האמונה הרבה שלי כשאני גם יחד אתכם, תסייע לי בגדול לקבלת תוספת שכר מהשבוע הבא באופן מתמיד ומוחלט.

 

146.     כשתנסה להיזכר במעמד עליון מבחינה תיאורטית ובגישה חברתית, אתה צריך גם להתפתח במשך כמה שבועות, ולאחר מכן להבטיח את מציאותו של מעמדך המוצא חן בעיניי. ובמרבית שמחת לבי, תקשורת ההסברה במהלך השבוע הבא, היא כחמישים אלף דברים לעשייה, ורבים יותר הדברים ביגונם, כשהדבר הראשון הוא הקטן בהתחממות הגבוהה ביותר.

 

147.     זוכרי האמונה השלמה, הינם על בסיס בעל ייתרת כפיים נקיות. ויציאת הלבנה מן העולם שלא לעולם, בקיץ הזה אשר במדליה הקטנה הזו, תשחק את המשחק המשפטי שלא ייגמר, כדי שיבואו אליה דברים הנועדים לכאן.

 

148.     זה היה מקסים לראות חזקים, למרות שאני מתה עליו. אחד שמדבר כזה ממשיך את המלחמה, ובעל תקנה נזהר ממנו. בשום דבר או בלשכת ראש הממשלה, אין במוות את מה שאימא שלו רוצה לאמור בכזאת הזדמנות. וזה חשוב מאוד בעקבות השואה הטראומטית בארץ בה גרנו, ובעקבות המשא ומתן על הדברים המוארים היוצאים מסוף השבוע ובכלל.

 

149.     אנחנו סיפרנו לך את סיפוריי קולות המוח, כשבשבע השנים האחרונות הפתרון המסוים לתנועת האור היה בודאי בדרך האלהים. ואנחנו נבוא אלייך ביום שלישי הבא בצורה די ברורה כרגיל ולתמיד. וזוהי ההחלטה בעזרת השם יהוה צבאות במצב אינסופי לו רעיון מקורי, כשלגופו של עניין יש תקן של זהב טהור.

 

150.     ראש ממשלה, תסתכל על הכיסא שלך כשהיממה האחרונה היא בעצה טובה בשבילך. בקרוב מאוד נכנסת גם העברית לירואל, במשהו שקשור לשמיים הערב, ומעל הכול כשהיא מעבר לדלת, אתה יכול לעזוב את ישיבתך מאחור.

 

151.     לפעמים יש בעיתיות בהתקשרות הטלפון, ויש לך שכל וגם מדינה עצמאית חוץ מהרגשות, כאשר נאמרת לך מהות השקל האחרון ביצירה בלתי אנושית. יחד עם זה, השינויים שלך כלפינו בבוקר הם בהפסקה מסוימת, וממקום קבוע יחסית אנחנו לא מתקפלים. עוד מעט נלך אל מה שאפשר להיות אחל ממחר, והיא לא תפריע פחות או יותר לפי העניין בעל הכוונות מהצד השני, כשהיא מסודרת בסדר מוחלט.

 

152.     אנחנו סיימנו לקיים את יסוד האדמה מהמלחמה. ובעיניים כמו שלי לא קשה לראות את היסוד הנ"ל ללא משקפיים מזוככות. ובמשאל עם ובכלל, כל עוד שבארות יבשים בתוך האדמה לא יחזרו אל מלוא עצמם, זה לא יהיה בסדר גמור למענם.

 

153.     בתנאים נורמאלים במשך הרבה מאוד שעות, ראשיתה של כל צריכה הוא להיות כביצה קשה המונחת במשך שעתיים על גבעת אולגה, לתמוך בך גם על ידי מינעל האדם במשביר הכלכלי. שילמנו עכשיו עבור תקנה מיוחדת בשביל לבצע אותה בערים הגדולות. ומה שעשינו כנראה - עוד כיוון אחד ישר באותו סדר שהיה לא מזמן. ולך חייב להיות מתנהל חשבון בנק למעשר חיובי, כשעל חשבוננו צריך להיות הדבר מבוצע אחרי חדשות השעה שנים עשר בצהרים, וכאשר אנחנו לך נישמע ונתראה.

 

154.     סיפרתי למישהו שאני שואל על התמיד את היצרנית שלי כדי לקבל ממנה עצה על רקע ימיני, כשבבחירת שדה יעקוב כוהן חדש. ובמשך ארבעה ימים זאת תהיה סטטיסטיקה במעמד השער, כשלא יבינו את חובתי שהייתה המון זמן, לבזבז את אור הזמן יותר משבע שנים. וכאוויר צח אני שמח לכל דבר לו חוק ומשפט. אני עוד הפעם בסך הכול דואג לזה ככל האפשר. מישהו יעזור לי בניסיון לרשום את הדברים שנאמרו. והגננת ויופייה אחרי לידה, תגיע אליי בפרופיל הבא.

 

155.     ובאמונה רבה, כל החשיבה שלי היא מאת המערכת האלהית. ומסביב לי ובתוכי כל היקום מלא נקודות ללא משקל - הם האלהים צבאות בעלי האש והקולות. הם פועלים לשתף את יהוה מליבת החמה כשהוא העמדה המרכזית, וכשמארמון המלך זה עשר שנים, יהוה מנסה לשכנע אחרים כדי לקבל מאת הנביא פאר, תבונה מלאה ומשפטית.

 

156.     מהביטחון המושכל ביותר, ישנם מספר סידורים שאני יכול לעמוד בהם לטובת המשיח הגדול, הוא הנביא פאר מלך המשיח הגדול והגואל. לשמור לו על נקודות הבית האלהיות לכל הזמן באזור ביטחוני רב לאומי, אשר במציאות החדשה והבלתי מוכרת.

 

157.     חשמל המקצוע שלו אשר במצב רוחני טהור, יביא ליתר דיוק המון יכולות בצורה מהירה. אני רק רוצה להגיד שבחמש בבוקר אני צריך להיות במלחמת פסק הדין, ואדע כל נשיאה לי אורה, כאשר מת יקבע בהלוויה את החופש הגדול בעוצמת בתי המשפט. ובתהליך מדיני במערכת הפוליטית ובמישור הכלכלי, פתיחת דלת בעוצמה חזקה, תהיה ביחס אנושי ומעבר לכך. וזו המטרה שלנו - משפחה גדולה בהישג של ממש, כשאתה ביחד איתנו, מהטובים ביותר תחת הנשיאות שבתוך האדמה.

 

158.     לא נורא למצוא אחד שמשפיע עליו מרצון מאיזה שהוא מקום, בצורה המרכזית שמסייעת לכליי התקשורת. ובתקופת התנחלויות במערכת הביטחון היו תשעת אלפים איש ואני לא ראיתי את השם שלו במקומו. והוא בכה על זה כל הזמן כדי לצאת לדרך. הייתה לו השאלה מתי המשפט יחזור אליו להדרכה. היו תשעה נופלים, כאשר הפופולארי ביותר הוא לחשוב על יחיאל הדיפלומאטי. והוא מהטוב ביותר בעולם כמרוויח, ואני רוצה בגלל זה שיהיה לו מראה יפה מאוד.

 

159.     מהופעתי, קבלתי בעירבון מוגבל טיפול אמת ארכיאולוגי, מאת המאחלים אל כלי התקשורת למצוא בלוי נעים בפעם ראשונה. ומהסוג העממי אני אחזיר לך באלו הדברים - לפני עשר שנים נולדו לו יפות תואר ולמי שחברתו. עכשיו ובעוד הזמן של שלושה חודשים, כשאוספים את הכול מההיסטוריה של מי שהיה העם היהודי, אותי לקלקל זה היה חמור וזה מגזר דינו או בעניין אחר.

 

160.     ישנם המון אנשים כשמאיתנו ובעדיפות ראשונה, העסקת רובם אינה בעיה בפני עצמה. באותו עניין של חיל הקשר בעדיפות ראשונה אשר בשיחת טלפון, אנחנו מנסים לעזור להם. זה האחראי, עשרים וארבע שעות ביממה, יש לו מידע על חיי האדם שלהם, כשהוא משתתף במילים גנובות מורשות מביטוח לאומי. בבקבוק שלי, הוחדר ספר ארוך מאוד בשם אור שלם שהם ינסו להרכיבו על חייהם. לא כל אחד אוהב שתהיה עליו סמכות אלהית. והם העליבו אותי שאני לא עושה דבר כזה להכריז - ותיכף מציגים אותם באיזה שהוא מקום כמינעל האדם, כדי להראותם במרכז העיר הבנויה.

 

161.     מסף דלת ברזל, החדירה היא אל היום הממוקד, כשצריך נשק הכי קטן שאתם יכולים לתת לטובת הנביא. והנביא פאר מלך המשיח הגדול הוא גם מין-על האדם המיוחד, וידע לשונו של איש חזק.

 

162.     בואו נבדוק את האחד הגדול ביותר שיבוא להתפרנס מהזהות העצמית שלו, למרות שיש לנו סיכוי בדרך אגב, לראות את הדמות הנכונה כשהיא מעבירה נשימות קצובות לשבוע הירי, כדיי להישמע בכוחו של ציבור שלא היה ידוע לנו עליו מעוד סוג ועוד סוג.

 

163.     ארבע, ארבע נקודות עיתוני השיפוט הם אמת וחובה. אם תוכל להעיד נגדנו הסיבה תהא מוצדקת. בשנים עשר מיליון דולר אתה תרצה לעבוד, מצד שני אולי תיראה את זה בכניסת השבת. הדרך המקצועית למכתב הזה היא של כל אחד ואחת מהם, ומתחילת דרכם בגיל היוזמה בשבוע האחרון, לכולם קיים היתרון המושלם.

 

164.     מלך המשיח הגדול - בקרוב מאוד ולכול החיים אתה תהיה במקום האלהים, כי גדולתך נוצרה מסביב לעולם ומסוף שנת הלימודים הגבוהים. תשתף אותנו, כי מטבע הדברים לאחרים אסור להשתמש בגדולה מסיבות שונות, כי זה עשוי להשפיע פנים מול פנים. אבל אתה תיתן להם טרמפים עד סוף הדרך בכל השערים במרכז השלטון המקומי, כשהם יבואו לאזור הבא בהצלחה רבה.

 

165.     אני לוקח את הסיר הירדני שלה, כדיי להיות שייך לארץ מלחמה ולמצוא חן בעיניה. מול בית מקדש שלישי, אספר לכם הכול מבראשית דרגתנו הגבוהה, ועד לסיום היחסים בין שתי מפלגות יריבות. אתם תראו אור קודם כל במאמרים חדשים, ולאחר מכן תיקראו אותם בין היתר בצעד שני ושלישי, כדי לקיים את המבצע הציוני בתדמית המבוא.

 

166.     המרכבה הכי טובה שנמצאת מעלייך, הייתה תמיד ותהיה כבעל חיים שחור מדבר. אנחנו נדבר על החוקים שמתאימים לה. הרבה באים לעבוד אצלה בחצות הלילה, ומהמתוק בשנה אנחנו יכולים לקבל את מה שהיא תוריד לכם לשבוע הבא. לא יקיימו את המשחק האלהי, אבל השמש תזרח במלוא הדרה.

 

167.     ישנו חוק בנימין שנותן להם להיות בדין וחשבון עולמי. ויש כאלה שלא אוהבים רעב, אבל הם אוהבים מים לשתות. איך שאתה מונה, אין ספק שגדולים מדי החיים כדי לפתוח את הידיים אצל כולם לטובת החיבוק חינם, ולא קשה לדעת את מניין החוקים שהם יוסיפו מהחמה, על פי דרך יהוה צבאות מלחמה.

 

168.     כאן מאחורי הגביע המוזהב, אנחנו אוהבים לעצור. לרשותנו קולות מן העולם הזה וקולות מן העולם הבא. כשנאמר לך ללכת, ללכת קדימה, אנחנו באים מהעולם הבא. אנחנו נכוון אותך גם לחברה אחרת בשמחה ובששון אחרון אחרון, ואנחנו גם נחזיר לך מעצם קיומנו את האש לה יש את צירוף הקול כדי להיות גם האשקול הקרוב אליך ביותר.

 

169.     אין אחד ולשון אחת כדיי שלא לתת לעצמך סיפור אמיתי. הזוכים והזוכות לחיות רגילים טוב ביותר לסודותינו. על חבילה כזאת אנחנו עומדים לנצח. יש את האיסור להחזיר שטחים – חקיקה בדרך. דמיון לכולנו ואנו רוצים ממך גבוה את דאגתך לטובת קיום החוק והמשפט.

 

170.     יש לך עוד ניסיון בשלב ראשון, כדי לקחת במזומן תוספת של חיים ארוכים ונצחיים. הפסיכולוגי הוא דבר שנקרא להיות מגובש טוב מבחינה משפטית. אנשי החמס אחרי נסיעה ארוכה יבואו לראות את השכן הייעודי. ראשי האגודה הלאומית יגנבו את הדרגה המחליפה את המנורה האדומה. וזה סימן ומשפט העושה הצגה גבולית באזורי תעשיה גדולים.

 

171.     היום אנחנו בודקים בשתי עיניים, איך אפשר לזהות בסריקה אחת רעיון טוב – משהוא חתום מראש למינעל אדם רוחני וגשמי, שיוסיף מבחן גדול על-פי ערכים רוחניים ופילוסופיים, אשר בהשכלה גשמית ובינלאומית.

 

172.     הגעתי לבית קברות בדרך האמת, ומהאירוע הזה היחידה שלי עברה אל ראש שקט. גם אבד לי הזמן שבשפת הירדן, כדי שהיחידה שלי תהייה בצד. השיטה שלי נמוכה לי בשידור חי. אני איתך וכיוצא בזה...החיידק צריך לפחות קדחת מטונפת אחת. אני חושב שהחומר שלי הוא יחיד מהכול בעולם, ובמלחמה העתיקה הוא מדבר בשחור. ולכל עצם בשר ועור יש לי את הנשמה האינסופית בתקווה למשוך איתה תיירות רבה, כי היא מיזמן התחילה להיראות ולהישמע.

 

173.     באיזה חודש ניתן לזהות אותה - את קבלת הפנים ? נמצא תחילה שאתה חייב להוציא אותה בחודש ניסן האביבי. ניתן להוציאה באופציה נהדרת מתוך מבט אחד. ומעבר לזה, אתה נחשב כמת במטרה ברורה ויסודית במרכז מידע למכתב מסוים, וזה מאושר על חשבונם. זאת הדרך להגיע מכוח משיכה, למה שקורה בצד הימני ובעיתון מרכזי שבסך הכול לאמור.

 

174.     החיים שלעולם במרכז הפתוח ליחידת האחריות בגליל המרכזי ביד המתקרבת, הם כשאני רוצה לגעת בתוכניות שביער האין סוף. היום הוא דיבר ברדיו על המונח הלבן, על הכתר הגדול מכולם. ושוב הוא מגיע אל עמדות ההיכלות, הפתוחות והקמוצות בחסד ובגבורה בסוד העץ הנעלם. ובלי שום קשר על יד הכרמל מתחת לקו האדום, יש לצמצם את ההיסטוריה בשלב אשר על השולחן האלקטרוני החכם.

 

175.     בעל האור מדבר כגיבור בצל האור השחור בממלכת הלימודים בספטמבר הראשון בחיבור אחד נכון להיום, והכול כמו מבטן גם מימין וגם משמאל. ומראש עד כף האות מלחמה, היא תישלח מידע להחיות או להמית את מקבליי החשמל הצפוף במבט אחד, כשהאחד לעולם מנציח את המזמור.

 

176.     לחשכה שבנתיבים העמוקים בלבנה, יש הרבה מעריצים פשוטים ורדומים גם מהנחלים וגם מהנהרות שיאמרו התמורות, כדי שלא יחסר שום תנאי משפטי שמכאן הנתונים לו עומדים בממלכת האבות. ובחניון הייעודי, ישנם נוהליים שונים למדינה הסגורה, לה קולקציה קטנה בצבעי אדום ואפור. ובצל כנפיי יונה אסתירם כשהם בדמיון מיוחד אל העם בפה פתוח ונשקף.

 

177.     שמו נכתב באשדוד על בסיס שורשיו בהפעלה ברורה אשר בהנדסה הגנטית. כל הדברים מתגלים אליו כדי להמליכו מכאן עד שם, ומשם עד כאן, והם מבעד לאור הדור שינצח. ובמירכאות מסוימות, תצא דרכו על חשבון הבית העל טבעי של עולם אלהי נצחי ואינסופי.

 
 
Facebook

‎Peer Yonati likes

  
לחץ/י את ה-LIKE ל- Peer Yonati 
ולאתר הקדוש הזה ! 
Create your Like Bade
 ---------------------------------------------

הַנָּבִיא פְּאֵר יוֹנָתִי
מֶ לֶ ךְ  הָ ע וֹ לָ ם
כדמונרך עליון
אל-מוות לנפשו לרוחו ולנשמתו היחידה 
ולגופו חיים למשך זמן אינסוף ללא גבול.
 
השליח והפה לשמש
המלכות האלהית
והמארגן את אשקלות האלהים
כעבדיו ומשרתיו בצבאות מלחמה
להיות בו פאר יהוה האחד
אלמוות שבעצמות הגוף ובבשר ודם.

פאר יונתי המשיח והמלך הגדול.
------------------------------------------------

אל דף הפייסבוק (facebook) של
Peer Yonati לחץ/י כאן !
-----------------------------------------------------
גלויות ומכתבים מכול בני הדתות
לבקשות -
הצלחה, זיווג, אושר, פרנסה, רפואה...
אפשר לשלוח אל:
פאר יונתי ת.ד 6067 לוד.
 אל הדף הראשי של האתר לחץ/י כאן !
מהטכני של חיל האויר בחיפה אל בסיס תל-נוף כיום בסיס עקיר ליד גדרה כמצ"ק מ-1967 עד לדרגת סמל כולל אלימות גופנית קשה כלפיו עם סבל רב מאת סמל אחראי אזרח עובד צה"ל בשם: אפרים, שגם הכשיל את הקידום בדרגות - ועוד שש שנות מילואים באות יום כיפור כגאה בצה"ל ובמפקדיו
המלך פאר יונתי
תליון עברי - עיצוב, פאר יונתי
המשיח פאר בתחום המחשבים סיון תשסז - מאי 2007, בערך משנת 1979 במחשב האישי - קומודור 64
פאר המשיח - תלמיד בן 10 בית ספר ממשלתי ע"ש רמז בלוד
אתרוג ולולב תשל"ז - סוכות בכותל הירושלמי
לכתך אחריי", פאר יונתי, לוד, ישראל, 1990
וירא אלוהים את האור כי טוב", פאר יונתי, לוד, ישראל, אפריל 89
משה מקבל את לוחות הברית, ג'יימס טיסו, צרפת, 1836-1902
ספר תורה עטור מעיל רקום זהב, איטליה, המאה ה-18
לתמונות נוספות...
X סגור חלון
 ולאחר שתסיימ/י לקרוא לחץ/י על ה-X בסגור חלון זה,
כי החלון מסתיר את מה שמתחתיו !
הנביא פאר יונתי
אדון ומלך העולם
המשיח והמלך הגדול - 
השליח והפה לשמש
הקדושה ולזרועותיה.
העברית - ממשיכת היהדות | 
מאמינה וקדושה:
לנצרות, לאסלם, להינדואיזם, ליהדות, לבהאית
ולעוד כעשרת אלפי הדתות השונות
ברחבי העולם.
-------------------------------------------------
הלוגו של הדמונרך פאר יונתי
המשיח והמלך הגדול -
עיצוב הלוגו והגרפיקה:
הנביא והמלך פאר יונתי.
סמלי מקצת הדתות הקיימות:
נצרות.  אסלם.  הינדואיזם.  יהדות.